اخبار کوتاه

انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل زندان ها و جمعیت هلال احمر استان کرمان

در یک حرکت نمادین و نو بر اساس مدیریت بسیجی در محضر یک شهید گمنام در زندان مرکزی کرمان و با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان ، مدیر کل زندان های استان ، مسئولین و مدیران استانی، کارکنان ، پرسنل اداره زندان مرکزی و مددجویان ،تفاهم نامه همکاری فی مابین جمعیت هلال احمر و اداره کل زندان های استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان،رمضان امیری مدیر کل زندان های استان کرمان ضمن قدردانی از همکاری جمعیت هلال احمر گفت: در این تفاهم نامه اداره کل زندان ها نیز متعهد می شود، آموزش هایی از قبیل جرم شناسی و قوانین کاربردی جهت آموزش امدادگران، کارکنان و مربیان جمعیت هلال احمر در قالب کارگاه های آموزشی ارائه دهد.

 رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان هم گفت: در راستای گسترش و اشاعه اصول و اهداف متعالی و بشردوستانه و به منظور  تسهیل ارائه خدمات و اجرای برنامه های آموزشی به زندانیان و مددجویان تحت پوشش این توافق نامه بین جمعیت هلال احمر و اداره کل زندان ها منقعد شد.

وی  افزود: این تفاهم نامه با هدف ارتقای دانش و میزان آگاهی و تقویت مهارت ها در زمینه امداد و کمک های اولیه و آمادگی در مواجهه با مخاطرات ویژه زندانیان، کارمندان، مددجویان، سربازان وظیفه و خانواده زندانیان منعقد شده است.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*