اخبار کوتاه

عرض حضوری رئیس دادگاه های انقلاب و معاون دادستان کرمان و جمعی از قضات با مددجویان زندان مرکزی

قربانی رئیس دادگاه های انقلاب و مختار شمس الدینی معاون دادستان  کرمان با حضور در زندان مركزي  به بررسي مشكلات ومسائل قضايي مددجويان پرداختند.


به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:در راستاي اهداف عالي قوه قضاييه و سازمان زندان ها مبني بر كاهش جمعيت كيفري، قربانی رئیس دادگاه های انقلاب با همراهی مختار شمس الدینی معاون دادستان در معیت روشان مدیر زندان مرکزی و محمد صادق سلیمانی قاضی ناظر براجرای احکام زندان با حضور در سالن آمفی تئاتر به صورت چهره به چهره به درخواست‌ها و مشکلات قضایی مددجویان رسیدگی و به سوالات مطرح شده از سوی آنان پاسخ دادند .


روشان مدیر زندان ضمن ابراز خرسندی از حضور قضات در زندان مرکزی گفت:این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان و بررسی عرایض حضوری آن ها انجام می شود.


وی در ادامه بیان داشت :حضور مستمر قضات موجب دلگرمی و تسریع در روند رسیدگی به مشکلات مددجویان است که دغدغه اصلی مددجویان رفع مسائل قضایی شان است.


در پایان شمس الدینی معاون دادستان ضمن ارزیابی مثبت فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان و تقدیر و تشکر از مسئولین زندان در خصوص رفع مشكلات و موانع قضايي مددجویان زندان كرمان دستورات لازم را صادر نمود.


وی ابراز امیدواری نمود که با شرایط موجود امید است بتوانیم مشکلات مددجویان را با سرعت بیشتر بر طرف کرده و زمینه بازگشت سعادتمندانه آنان  به جامعه و خانواده را فراهم نمائیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*