رئیس حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای استان از همسو بودن، همدلی و همکاری مدیر و کارکنان در زندان کرمان تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی :عبدلی نژاد رئیس حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای استان کرمان از همسو بودن، همدلی و همکاری در زندان کرمان تقدیر کرد و  گفت :در تمامی بخشها علی الخصوص در جلب رضایت شاکی و ایجاد کمیته های شخصی صلح و سازش، کاهش جمعیت کیفری، ساخت و ساز و فضا سازی و زیباسازی و اهمیت دادن به کارکنان زندان که رضایتمندی ۱۰۰ درصدی  را به ارمغان آورده است که در این  زمینه مدیر زندان کوشا عمل نموده و ابراز رضایت کارکنان مثال زدنی است.

وی یاد آور شد:  سرمایه اصلی هر سازمان کارکنان آن هستند که باید به آنها توجه ویژه ای نمود و توجه به کارکنان، در راندمان کاری موثر است.

در ادامه همدلی، همکاری و همیاری در کلیه بخشهای اداره زندان کرمان به عنوان شاخص عملکردی مثبت مورد تجلیل و تمجید عبدلی نژاد رئیس حفاظت و اطلاعات قرار گرفت.

در همین راستا روشان مدیر زندان کرمان ضمن تقدیر و تشکر از توجه ادارات نظارتی اداره کل به طور ویژه از رئیس حفاظت و اطلاعات تشکر نمود و افزود: من همه موفقیت ها را مدیون و مرهون زحمات تک تک کارکنان زندان کرمان می دانم و دست تک تک آنان را صمیمانه می بوسم.

روشان در ادامه از حمایتهای مدیر کل زندان های استان کرمان تقدیر ویژه کرد و افزود :تمامی روسای ادارات ستادی اداره کل زندان های استان کرمان در این موفقیت سهیم می باشند و موفقیت اصلی در این عرصه و تلاش کارکنان زندان کرمان بدون شک ستودنی است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*