اخبار کوتاه

شورای پدافند غیر عامل اداره کل زندانهای استان کرمان برگزار گردید

شورای پدافند غیر عامل اداره کل زندانهای استان کرمان با حضور سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها ،روسای ستادی اداره کل ، مدیر زندان مرکزی و رئیس کانون اصلاح و تربیت به صورت ویدئو کنفرانس با دیگر زندانهای استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان:در این دیدارعلیرضا عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان کرمان و دبیر شورای پدافند غیر عامل ،ضمن تبریک هفته پدافند غیر عامل گفت : با توجه به جلسه استانداری برنامه های هفته پدافند غیرعامل مشخص و ابلاغ گردید .

وی بیان داشت : در هفته گذشته تمامی برنامه های هفته پدافند غیر عامل به زندانها ابلاغ گردید و پیرو دستورالعمل های ابلاغی به شهرستانها اطلاعات جمع بندی و به سازمان ارسال گردید.

دبیر شورای پدافند غیرعامل زندانهای استان گفت : باید در خصوص پدافند غیر عامل فرهنگ سازی صورت پذیرد با ذکر شعار های این هفته در بالای سربرگ های اداری ،انتشار مطالب مفید در این زمینه پدافند غیر عامل در نشریات و رسانه های جمعی می توان اطلاع رسانی و فرهنگ سازی صورت پذیرد .

عبدلی نژاد افزود : در جنگ ها پدافند به صورت عامل بوده است و می بایست به صورت فیزیکی مقابله کرد ولی در جنگ های نرم امروزه شناسایی تهدیرات بسیار ناشناخته است و باید با هوشیاری این تهدیدات را شناسایی کرد و در مقابل آن مصون سازی را ایجاد نمود .

رئیس حفاظت و اطلاعات زندانهای استان بیان داشت : اولویت ما در پدافند غیر عامل محافظت از زندانهای سراسر استان است و باید مراقب باشیم که دشمن به داخل زندان نفوذ نکند تا شاهد آشوب و خطر در زندان نباشیم و از آنجایی که بسیاری از تهدیدات به صورت نرم صورت می پذیرد باید مراقبت های لازم پیش بینی و اجرایی گردد.

وی اضافه کرد : در همین راستا زندانهای استان کرمان مورد بررسی قرار گرفتند. که اندرزگاه باز ، زندان مرکزی کرمان و زندان بم ، از لحاظ کنترل و مکاتبات رتبه بسیار خوب و زندان های شهربابک، بافت و منوجان از لحاظ نظارت و اشتغال رتبه خوب را بخود اختصاص دادند.

دبیر شورای پدافند غیر عامل اداره کل زندانهای استان اظهار داشت : برنامه های ابلاغی از سوی شورای پدافند غیر عامل به کلیه زندانها اعلام شده و کلیه روسای زندانها موظف به انجام این مفاد و دستورالعمل های ابلاغی می باشند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*