اخبار کوتاه

صبح امروز : زندان مرکزی کرمان میزبان پیکر مطهر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ، پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام بر دستان  مددجویان زندان مرکزی و اندرزگاه باز ،مسئولین و کارکنان اداره کل و زندان مرکزی کرمان تشییع شد.

در این مراسم معنوی و روحانی که مدیر کل زندانها ، معاونین ، جمعی از روسای ستادی اداره کل ، مسئولین ،کارکنان و مددجویان زندان مرکزی نیز حضور داشتند، به پیکر پاک و مطهر این شهید گمنام ادای احترام و سپس بر دستان عاشقان تشییع و در سالن ورزشی و بند نسوان  زندان مرکزی کرمان با عزاداری و سوگواری در مصائب اهل بیت امام حسین (ع) و این شهید گمنام اشک ماتم ریختند.

رمضان امیری ، مدیر کل زندان های استان کرمان  دراین مراسم معنوی گفت : فضای معنوی مراسم های شهداء تاثیر بسزایی در روحیه مددجویان دارد .

وی افزود: این مراسم برای دومین بار در جمع مددجویان زندان کرمان برگزار شد تا به مقام شامخ شهداء ادای احترام و تجدید میثاق شود.

 وی گفت : باید هدف و منزلت شهدا را قدر بدانیم و بدانیم که شهادت عروج و جاودانه به ابدیت پیوستن است؛ شهادت بالاترین ارزش و امتیازی است که انسان‌های ممتاز به آن رسیده‌ اند .

 وی بیان داشت : شهدا و جانبازان سند افتخار دینی و ملی ما ودر حقیقت طلایه‌داران آفتاب و اساتید واقعی اخلاق و نگاه مؤمنانه و مسئولانه به زندگی هستند و مادامی که ارزش‌های این انقلاب گره در یاد شهدا و امام شهدا و رهروی ولایت خورده باشد در همه عرصه‌ها پیروز خواهیم بود.

گفتنی است نوحه سرایی توسط حجه الاسلام کارگر و موسوی قوام از مداحان اهل بیت (ع)، سینه زنی و درد دل مددجویان با شهدای گمنام فضای معنوی خاصی را به این مراسم با شکوه داد.

این مراسم با مداحی و قرائت زیارت عاشورا همراه بود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*