اخبار کوتاه

رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان از روند اجراي اردوگاه حرفه آموزي وکاردرماني بازديد کرد

رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان به همراه معاون وکارشناسان آن سازمان و مديرکل زندانها از روند اجرايي اردوگاه حرفه آموزي و کاردرماني اداره کل زندانهاي کرمان بازديد کرد.

مدير کل زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي استان کرمان در حاشيه اين بازديد گفت: اين اردوگاه با ظرفيت (پیش بینی شده ) ۱۰ هزار نفر در زميني به وسعت ۵۳هکتار و با زير بناي ۱۷۵ هزار مترمربع در دست احداث است.
“رمضان اميري” ادامه داد: در حال حاضر فاز اول آن با زیر بنای۲۰هزار مترمربع جهت اسکان ۲ هزار نفر احداث شده است و۴میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل آن نیاز است .
وي خاطرنشان کرد: عمليات احداث بخش ديگري از ساختمانهاي مورد نياز فاز اول اين اردوگاه که شامل ساختمان بند عمومی ، محوطه سازی ، تکمیل تصفیه خانه  ، آشپزخانه، موتورخانه ها و …. مي باشد به دليل عدم تخصیص اعتباردر دوسال گذشته ناتمام مانده است.
مدير کل زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي استان کرمان پيشرفت فيزيکي فاز اول اين اردوگاه را حدود ۸۰ درصد اعلام کرد و گفت: اميد است در صورت تامين اعتبار مورد نياز ،بهره برداري از فاز اول آن تا پايان سال جاری  آغازشود.
بر اساس اين گزارش  رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان در اين بازديد در خصوص پيگيري لازم به منظور تامين اعتبار مورد نياز اين طرح قول مساعد داد.
اردوگاه حرفه آموزي وکاردرماني اداره کل زندانهاي کرمان در کیلومتر ۵۵ جاده کرمان – رفسنجان قراردارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*