اخبار کوتاه

روابط عمومی هنر و علم است

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان کرمان گفت:کار روابط عمومی یک هنر و علم است که هرکسی توان انجام اینکار را ندارد.


پرویز سلیمانی، درنشستی به مناسبت ۲۷اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد ، ضمن تبریک به روابط عمومی های زندان های سراسر استان گفت: روابط عمومی یک هنر و علم است که مسئولان آن می تواند بافعالیت های شاخص خود در هر اداره ای نقش بسزایی داشته باشند.


 وی افزود: امروزه اهمیت و نقش روابط عمومی ها در دستگاه ها و سازمان های دولتی و خصوصی، پیچیدگی و پویایی روزافزون اجتماعات بشری است.


سلیمانی تصریح کرد: یکی از عواملی که در سرنوشت هر موسسه، گروه و فرد اهمیت و ارزش اساسی دارد و آنها را در رسیدن به هدف هایشان یاری می دهد، کیفیت رابطه آنها با افراد و موسساتی است که با آن سروکار دارند و همچنین افکارعمومی جامعه ای که در آن به فعالیت مشغولند.


معاون سلامت،اصلاح و تربیت اظهار داشت: هراندازه این قسمت به شکل موثری گسترش یافته باشد، به همان اندازه آن فرد، گروه و سازمان در دستیابی به اهداف خود موفق خواهد بود.


وی تصریح کرد: روابط عمومی اکنون به عنوان یک اصل اساسی در مدیریت پذیرفته شده که افراد و سازمان ها ازجمله سازمان زندان ها برای رسیدن هرچه بهتر و راحت تر به مقاصد خود نیازمند برقراری ارتباط و درک متقابل و توسعه تفاهم با یکدیگر و عموم مردم می باشند.


سلیمانی گفت: از همین روست که برقراری ارتباط موثر با اشکال مختلف و در یک کلمه” ارتباطات” یکی از مفاهیمی است که امروزه از گروههای کوچک تا سازمان های بزرگ از اهمیت بسزایی برخوردار است و حیات سازمانی بستگی زیادی به آن دارد.

روابط عمومی یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است


مسئول روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان ضمن قدردانی از  زحمات مسئولین روابط عمومی و تبریک هفته روابط عمومی گفت: روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار و به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان هستند.


 محمد علی نقی زاده،  مسئول  روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان  به مناسبت ۲۷اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی که به صورت ویدیو کنفرانس با روابط عمومی های زندان های سراسر استان برگزار شد افزود: توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می‌تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.


وی  تصریح کرد: روابط عمومی نقشی مهمی را در تعیین، شکل دهی و برنامه‌ریزی اجرای سیاست‌های راهبردی یک سازمان ایفا می‌کند.


نقی زاده گفت: روابط عمومی فرصتی مناسب را در اختیار مدیریت یک سازمان قرار می‌دهد که تصویر شفاف‌تری از آنچه در محیط سازمان و همچنین جامعه در جریان است یافته و برای پیشرفت هرچه بیشتر از آنها استفاده کند از این رو باید گفت یک روابط عمومی خوب می‌تواند نقش مناسبی را در پیوند مدیران و کارکنان داشته باشد.

 وی در ادامه به ارائه گزارشی از وضعیت نیروهای روابط عمومی و اقدامات انجام شده  در زندان های کرمان پرداخت و تقویم اجرائی فعالیت های عمومی و اختصاصی روابط عمومی در سال ۹۹ ارسالی از سوی روابط عمومی سازمان را تشریح نمود و از مسئولین روابط عمومی خواست فعالیت های انجام شده را را یک هفته قبل از تاریخ تعیین شده در تقویم به روابط عمومی اداره کل  ارسال تا به موقع  و در زمان مقرر به سازمان انعکاس داده شود .


درپایان، با اهدای لوح و هدیه از مسئولین روابط عمومی زندانهای استان تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*