اخبار کوتاه

رئیس کل دادگستری کرمان از رمضان امیری مدیرکل زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر تجلیل کرد

با اهدای لوحی از سوی یدالله موحد رییس کل دادگستری استان کرمان در جلسه شورای قضایی استان از رمضان امیری مدیر کل زندانها تجلیل شد . در این لوح چنین آمده است :

جناب آقای امیری
مدیر کل محترم زندانهای استان کرمان
با سلام و احترام
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در بیانیه گام دوم انقلاب چه زیبا فرموندند : “عدالت باید گفتمان حاضر در صحنه مردم و مسئولین باشد ، در واقع عدالت باید همیشه نصب العین جامعه باشد و مورد مطالبه و درخواست عمومی قرار گیرد تامحقق شود . باید جریانی در اثر گفتمان سازی شکل گیرد که مردم آگاهانه طلب حق کنند و در اثر شکل گیری این جریان عمومی ،مبنایی برای تلاش به منظور تحقق عدالت ، شکل گیرد .
گام دوم انقلاب راهی برای دستیابی به آرمان بزرگ انقلاب که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنا فداه) است ، در آغاز فصل جدیدی که از زندگی جمهوری اسلامی تبیین نمودند عدالت و مبارزه با فساد که یکی از وظایف مهم قوه قضاییه باید به صورت جدی مورد توجه مسئولین قرار گیرد .
اینجانب ضمن تجلیل از زحمات شما در سال ۹۷ امیدوارم در سال پیش رو سخنان معظم رهبری در راستای عمومی شدن عدالت ، پرهیز از خطا در دهه چهارم اقامه عدالت و توجه به مقوله عدالت در دوران پیشرفت جمهوری اسلامی در قوه قضاییه را نصب العین خود قرار داده و در راستای ارتقای این نظام موفق و موید باشید.
یدالله موحد
رییس کل دادگستری استان کرمان

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*