اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل زندان های کرمان با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان

مدیر کل زندان های کرمان در دیدار با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زمینه های توسعه فعالیت ها و همکاری های فی مابین را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های کرمان رمضان امیری مدیر کل زندانهای کرمان با حجت الاسلام تدینی مدیر کل اوقاف استان دیدار کرد.
وی در این نشست ضمن تبریک انتصاب مدیر کل اوقاف وامر خیریه ،زمینه های همکاری بین دو اداره کل در حوزه های مختلف فرهنگی ، قرآنی و اشتغال و حرفه آموزی زندانیان را تشریح کردوخواستار استمرار همکاری ها وفعالیت های اوقاف در راستای اهداف اصلاحی وتربیتی  در زندانهای استان با محوریت نماز وقرآن  شد.

امیری با ارائه گزارشی از فعالیتهای قرآنی در زندانها افزود: در حال حاضر ۵ اندرزگاه قرآنی در زندانهای استان داير و در حال فعاليت مي‌باشند و ۵۵درصد از زندانیان در فعالیت های آموزشی شامل روخوانی، روانخوانی، مفاهیم و ترجمه، صوت و لحن و حفظ قرآن از یک جزء تا کل قرآن در حال فعالیت هستند ودر حال حاضرقریب  3هزارنفر  در امرحفظ قرآن ازیک جزء تا حفظ کل قرآن  فعالیت دارند.

همچنین در این نشست حجت الاسلام تدینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برنامه های مؤثر اصلاحی و تربیتی در مجموعه زندان های استان بر همکاری و توسعه تعاملات به منظور غنی سازی برنامه های فرهنگی و تربیتی و اشتغال و حرفه آموزی زندانیان با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله تامین مربی ،برگزاری مسابقات قرآنی ،محافل انس با قرآن ،کمک به زندانیان نیازمند و… اعلام آمادگی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*