اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل زندانها با مدیرکل دیوان محاسبات استان

امیری مدیر کل زندانهای استان با همراهی امانی معاون اداری و مالی ، شیخ شعاعی رییس اداره مالی و پشتیبانی و گنجه ای ذیحساب اداره کل زندانها در راستای تعامل سازنده با دستگاه های اجرایی و تسهیل در اجرای برنامه های با حسینی مدیر کل دیوان محاسبات استان استان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان کرمان ؛ مدیر کل زندانهای استان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از زندانهای استان در خصوص مسائل ومشکلات مالی و اختصاص بودجه به برنامه های در دست اقدام و طرح های در حال اجرا مسائلی را مطرح و مورد بررسی قرار گرفت . ..
وی افزود : با تعامل و همدلی می توان روند اجرای برنامه های عمرانی را تسهیل نمود ..
حسینی مدیر کل جدید دیوان محاسبات استان کرمان نیز در این دیدار گفت : هدف ما نظارت صرف بر اسناد مالی نیست بلکه ارائه راهکار و مشاوره در خصوص اجرای طرح ها و انجام پروژه ها از مسیر اجرای قانون و مقررات است .
وی از اداره کل زندانهای استان به دلیل اینکه با امنیت جامعه سرو کار دارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است خواست که دیوان محاسبات را امین و مشاور خود بداند و افزود : در این راستا اگر صداقت و شفافیت لازم وجود داشته باشد و در تمام امور یار و حامی آنان خواهیم بود و از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد .
در پایان حسینی مدیر کل دیوان محاسبات استان کرمان از تعامل و همراهی امیری مدیر کل زندانهای استان تقدیر و تشکر نمود .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*