اخبار کوتاه

دیدار سرپرست اداره زندان شهربابک با فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ سلیمانی سرپرست و پورمحمودیان معاون اداره زندان شهربابک با اسدی فرماندار شهربابک دیدار نمودند.

سلیمانی سرپرست اداره زندان شهربابک در این دیدار ضمن ارائه گزارش آماری از وضعیت زندان شهرستان گفت: خوشبختانه زندانی بی سواد در زندان شهربابک بسیار کم بوده که اکثر آنها اتباع بیگانه هستند.

وی افزود: امروز زندانها تنها به عنوان یک مکان جهت نگهداری نبوده و به یک مکان اصلاح و تربیتی تبدیل شده اند. لذا می طلبد تمام دستگاه ها در این امر زندانها را حمایت کنند.

سلیمانی تصریح کرد: در زندان شهربابک نیز با انجام فعالیت های قرآنی ، فرهنگی و مهارت آموزی این روند اصلاحی و تربیتی با توان خوبی در حال اجرا می باشد.

وی اظهار داشت: زندانیان خواسته یا ناخواسته دچار ارتکاب جرمی شده اند اما آنها انسان بوده و وظیفه شرعی ما حکم می کند به آنها کمک کنیم تا اصلاح و دوباره به جامعه برگردند

سرپرست زندان شهربابک در ادامه جهت بهبود وضعیت زندان یک سری درخواست ها از جمله کمک جهت تکمیل آسایشگاه پرسنل وظیفه را مطرح کردند که با استقبال فرماندار شهرستان همراه بود

اسدی فرماندار شهربابک در ادامه گفت: شهربابک مردم با فرهنگ و با ایمانی دارد که همه مسئولین در جهت حفظ آرامش آنها تلاش می کنند

وی افزود: با توجه به وضعیت دولت در مسائل اقتصادی، ما در شهرستان به دنبال حل مشکلات ادارات با استفاده از منابع داخلی هستیم .

فرماندار شهربابک تصریح کرد: الحمدالله کارگاه های مهارت آموزی خوبی در زندان در زمینه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و مس کوبی فعال می باشند و ما آمادگی هر گونه سرمایه گذاری در زمینه مس و فراورده های جانبی مس را در شهرستان  داریم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*