اخبار کوتاه
sdr

دیدار رییس زندان زندان زرند با امام جمعه این شهرستان

در راستای سیاست های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها، تویسرکانی رییس زندان زرند با حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان زرند ؛ماشالله تویسرکانی با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام ابراهیمی دیدار کرد.

در این دیدار رییسزندان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آماربازگشت مجدد زندانیان و اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش آمار زندانیان، به کمبود فضای کافی جهت اسکان و برگزاری کلاسهای آموزشی اشاره کرد و افزود: زندان زرند به دلیل واقع شدن در مرکز شهر و کمبود فضای کافی امکان برگزاری کلاسهای حرفه آموزی فراهم نشده که مستلزم پیگیری لازم مسئولین شهرستان جهت ساخت و انتقال زندان به خارج از شهر می باشد.

تویسرکانی به تاثیرات اقدامات فرهنگی در اصلاح و تربیت مددجویان اشاره کرد و گفت: واحد فرهنگی زندان زرند بسیار فعالانه در این خصوص با برگزاری کلاس های قرآنی و هنری توانسته عملکرد قابل توجهی داشته باشد.

حجت الاسلام ابراهیمی ضمن تقدیر و تشکر از رییس زندان و همراهان به سختی کار زندانبانی اشاره کرد وگفت: زندان از دیدگاه اسلام برای اصلاح و بازپروری می باشد، مراقبت از مددجویان کار ارزشمندیست که توسط شما و همکارانتان صورت می پذیرد. اگر شما بتوانید در زندان فقط یک نفر را کمک کنید و به اجتماع باز گردانید که او متنبه شده باشد ودیگر از یاد خدا غافل نشود و باعث رشد و تعالی این شخص شوید کار بسیار بزرگ و با ارزشی انجام داده اید که پیش پروردگار متعال نیز از ارزش والایی برخوردار است.

وی در بخش دیگر از سخنان به آسیب های اجتماعی و سهم خانواده زندانیان از این آسیب ها اشاره کرد و افزود با به کار گیری زندانیان و جایگزینی مجازات ها بتوانید شرایط کار زندانی را فراهم کنید که سرپرست خانوار راهی برای امرار معاش داشته باشد قطعا در روند زندگی زندانی تاثیرگذارخواهد بود و بازگشت مجدد زندانیان را کمتر خواهد کرد.

 

cof

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*