اخبار کوتاه

دیدار رییس بازداشتگاه موقت با معاون قضایی رئیس کل در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری کل استان کرمان

در راستای سیاست های عالی دستگاه قضایی در خصوص کاهش جمعیت کیفری و رفع مشکلات قضایی مددجویان جرائم غیر عمد و مالی ، ولی اختیار آبادی رییس بازداشتگاه موقت با تقی زاده معاون قضایی رئیس کل در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری کل استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه موقت ؛ در این دیدار رییس بازداشتگاه موقت ضمن ارائه گزارشی از وضعیت محکومین مالی معرفی شده از سوی شوراهای حل اختلاف و اقدامات صورت گرفته در خصوص کاهش آمار زندانیان و همچنین  حفظ حقوق شهروندی در خصوص مددجویان و خانواده مددجویان توضیحاتی را ارائه نمود.

درادامه این دیدار فی مابین رئیس بازداشتگاه و معاون  قضایی رئیس کل در امور شوراهای حل اختلاف دادگستری کل استان کرمان مقرر شد در اولین فرصت کلیه روسا و قضات  شوراهای حل اختلاف استان جهت عرض حضوری و بررسی مسائل و مشکلات قضائی زندانیان جرائم مالی و غیر عمد به بازداشتگاه مراجعه نمایند و در جریان اقدامات صورت گرفته در بازداشتگاه موقت قرار گیرند.

در پایان این دیدار نقی زاده از اقدامات رئیس و کارکنان بازداشتگاه موقت و همچنین اقدامات شورای حل اختلاف شماره ۳۳ مستقر در بازداشتگاه  تقدیر و تشکر بعمل آورد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*