اخبار کوتاه

دیدار ریاست جدید زندان زرند با فرماندار این شهرستان

به مناسبت هفته کرامت ,ماشاالله تویسرکانی ریاست جدید زندان زرند با حبیب الله خنجری فرماندار شهرستان زرند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی زندان زرند ، در این دیدار که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد ، ابتدا رييس جدید زندان گزارشی از وضعیت و برنامه های آتی ارائه و به مشکلات موجود در زندان اشاره کرد وگفت: با همکاری ادارات و تخصیص بودجه از جانب دولت می توان اقدامات بسیار مهمی در خصوص فاضلاب زندان که باعث آزردن هسایگان زندان شده است را انجام داد.
تویسرکانی با اشاره به اصلی ترین دغدغه مجموعه زندان و زندانیان در خصوص اشتغال حین حبس و پس از آزادی نیز نکاتی را بیان و یادآور شد: اگر تمامی کارهای اصلاحی و تربیتی در زندان به نحو مطلوبی صورت پذیرد اما زمینه اشتغال مددجویان را نتوانیم فراهم نماییم قطعا آنان به خطا رفته و زمینه بازگشت مجدد به زندان فراهم خواهد شد .
حبیب الله خنجری فرماندار زرند ‘ضمن خوش آمدگویی به ریاست جدید زندان زرند و انتصاب وی و گرامیداشت دهه کرامت ، در حوزه زندانبانی اظهار داشت: مجموعه فرمانداری ، بخشداری های و ادارات سطح شهرستان تمام پتانسیل خود را جهت کمک به اشتغال زندانیان و خانواده نیازمند آنان بکار می گیرند و یقینا آرامش و آسایش شهروندان در سایه اشتغال و درآمد مکفی مهیا خواهد شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*