دیدار رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان و دادستان نظامی کرمان با مدیر کل زندانها

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمان به همراه دادستان نظامی کرمان با مدیر کل زندانها دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان :در راستای تعامل سازمان قضائی استان با زندانهای استان کرمان ، حجت الاسلام رضائی رئیس سازمان قضائی استان کرمان به همراه نادر فرامرزپور دادستان نظامی کرمان با حضور در دفتر مدیر کل زندانهای استان کرمان با امیری مدیر کل زندانها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رمضان امیری ضمن خیر مقدم به حاضرین ایام سوگواری سالار شهیدان و سرور آزادگان را به حاضرین تسلیت گفت و افزود : تعامل خوب اداره کل زندانهای استان کرمان با سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمان یکی از نقاط عطف زندانهای استان کرمان است که بحمدالله شاهد تعاملات خوبی با سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمان هستیم .

رمضان امیری  ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زندانیان نظامی ( پرسنل وظیفه و …) در خصوص پرونده های متهمین و محکومینی که از سوی دادسرای نظام به زندان فرستاده می شوند نکاتی را طرح و مورد بررسی قرار داد . در همین زمینه پیشنهاداتی از سوی مدیر کل زندانها در راستای تکریم و اجرای طرح های اصلاحی و تربیتی طرح و مورد نظر خواهی قرار گرفت .

 در بخش دیگری سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها ، عبدلی نژاد مسئول حفاظت واطلاعات زندانهای استان و سرهنگ اسدی فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهاو ولی اختیارآبادی رئیس بازداشتگاه موقت کرمان مواردی  در خصوص وضعیت زندانیان بند نظام و متهمین بازداشتگاه موقت را مطرح  نمودند که مورد بحت و بررسی قرار گرفت .

حجت الاسلام رضائی نیز ضمن قدر دانی از همکاری و تعامل اداره کل زندانها  با سازمان قضائی نیروهای مسلح به ایراد سخن پرداخت .

 در بخش دیگری فرامرز پور دادستان نظامی کرمان از مدیر کل زندانهای استان کرمان بابت لطف و همکاری های صمیمانه با دادسرای نظام تقدیر کرد  و در خصوص پیشنهادات مطروحه من جمله  اجرای طرح های قرآنی و شرکت مددجویان بند نظام در کارگاه های حرفه آموزی و دیگر برنامه های اصلاحی و تربیتی استقبال نمود و گفت : در  این خصوص با قضات دادسرای نظام هماهنگی های لازم صورت می پذیرد که برای افرادی که در زندان فعالیت های فرهنگی ، قرآنی و اصلاحی شرکت می نمایند تخفیفاتی قائل شوند.

در پایان تصمیماتی در خصوص زندانیان بند نظام ، انتقالی ها و زندانیان شاغل در نظام و از بیکار شدگان اتخاذ گردید .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*