اخبار کوتاه

دیدار رئیس زندان جیرفت با جانبازان به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز

همزمان با ولادت باسعادت اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و به مناسب روز بزرگداشت پاسدار و جانباز، رؤسای اداره زندان و بنیاد شهید شهرستان جیرفت با تعدادی از ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان جیرفت : در این دیدار که نماینده فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از پرسنل زندان نیز حضور داشتند ،رئیس اداره زندان بر پاسداشت رشادت های ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا تأکید کرد و گفت: انقلاب اسلامی تمام داشته های خود را مدیون این رشادت هاست و همین جانفشانی ها و فداکاری هاست که استکبار جهانی را عصبانی کرده است.


شریفی افزود: اینکه امروز دشمنان نظام اسلامی از قدرت جمهوری اسلامی هراس دارند نیز نشان می دهد که ایثار و جانبازی شما عزیزان مثمر بوده است.

وی همچنین خطاب به خانواده جانبازان و ایثارگران نیز بیان داشت: قطعا ثواب خانواده ایثارگران کمتر از خود ایثارگران نیست چرا که زینب وار در مصائب صبوری کرده اند.


رئیس اداره زندان ابراز امیدواری کرد که تجلیل از جانبازان و ایثارگران محدود به روز جانباز و روز پاسدار نباشد و گفت: هرلحظه که با امنیت کامل در جامعه زندگی می کنیم باید خود را مدیون این عزیزان دانست.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*