اخبار کوتاه
edf

دیدار رئیس اداره زندان زرند با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان

به گزارش روابط عمومی زندان زرند  :رئیس اداره زندان زرند با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان دیدار و گفتگو نمود . 

در این دیدار که به همت واحد فرهنگی و تربیتی اداره زندان به مناسبت فراررسیدن ماه ربیع الاول برگزار شد ، تویسرکانی رئیس اداره زندان اظهار داشت : توسعه و بهبود معشیت و بالا رفتن توان اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی مددجویان و یاری و دستگیری از آنها وظیفه ما می باشد و یکی از دستگاه هایی که می تواند در این راستا اقدامات شایسته انجام دهد کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشد که امیدواریم این دیدار مقدمه خوبی برای همکاری های مثبت فی مابین باشد.

در ادامه موسوی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)یکی از مهمترین وظایف کمیته امداد را رسیدگی به یتیمان و محرومان اعلام کرد و اظهار داشت :از آنجا که این امر جز مهمترین فلسفه وجودی انقلاب اسلامی است دشمنان این نظام از این موضوع خشمگین و ناراحتند.

وی افزود :  ظرفیتهای  کمیته امداد جهت توانمند سازی و جلوگیری از آسسیب های اجتماعی و تشویق مددجویان در موارد خاص قابل پذیرش خواهد بود و این کمیته میتواند هزینه ادامه تحصیل ،معرفی معتادان به کمپ های ترک اعتیاد،سفرهای زیارتی و بسته های حمایتی را به مددجویان که توان مالی کمی دارند را فراهم کند.

edf

edf

edf

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*