اخبار کوتاه

دیدارمسئولین حوزه قضایی و رئیس زندان شهربابک با امام جمعه شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان شهربابک؛ به مناسبت هفته قوه قضائیه، آقامحمدی رییس دادگستری، شهسواری دادستان، تویسرکانی رئیس زندان و قضات وبازپرسهای دادگستری شهربابک با حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

آقا محمدی در این دیدار  گفت: حوزه قضائی و دستگاههای وابسته بیشترین حجم ارباب رجوع را دارد و خالصانه در جهت انجام امورات محوله تلاش می کنند.

وی افزود: موضوع طلاق در شهربابک نگران کننده است و باید در جهت آموزش جامعه برای مقابله با این معظل اجتماعی کار کرد.

تویسرکانی رییس اداره زندان شهربابک نیز گفت: حوزه قضائی شهرستان تعامل خوبی با اداره زندان دارد که این تعامل و همدلی موجب شده امروز مددجویان این زندان بدون هیچ مشکل قضایی در شرایط خوبی باشند.

وی افزود: کارهای زیادی در زمینه های فرهنگی و اشتغال برای عدم بازگشت مجدد زندانیان در زندان صورت گرفته است و امروز درصد بازگشت مددجویان در شهربابک زیر ۲۰ درصد است.

رئیس اداره زندان شهربابک تصریح کرد: با استفاده از طرح های تشویقی و اقدامات فرهنگی صورت گرفته درصد زیادی از مددجویان زندان شهربابک حافظ جزءهایی از قرآن و فعال در امر کتابخوانی هستند.

حجت الاسلام  انصاری امام جمعه شهربابک در ادامه گفت: آموزش و تربیت جامعه در دستور ستاد نماز جمعه است و در این زمینه هر کار که بتوانیم انجام می دهیم.

وی افزود: انقلابی بودن و جهادی عمل کردن و مظلومیت ۲ ویژگی بسیار مهم شهید بهشتی بود که امروز باید همه این دو ویژگی را در خود رشد دهیم

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*