اخبار کوتاه

دیدارمدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با مددجویان جرائم غیر عمد زندان رفسنجان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان رفسنجان ،سید حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مدجویان جرائم غیر عمد زندان رفسنجان دیدار نمود و از نزدیک وضعیت قضایی و پرونده آنان را مورد بررسی قرار داد.
موسوی قوام گفت:کمک های بسیار خوبی هر ساله توسط خیرین و نیکوکاران در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه استان می شود که شاهد آزادی این مددجویان در شهرستان رفسنجان نیز هستیم.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ابراز داشت :از رسالت های مهم ستاد دیه تا گره گشایی از کار بنده ای از بندگان خداوند که بصورت ناخواسته وارد زندان شده باز نمائید.
وی در این دیدار بصورت چهره به چهر با مددجویان به گفتگو و بررسی مشکلات ایشان پرداخت.

سپس جلسه هم اندیشی جهت تعامل بیشتر با حضور سلحشور رئیس اداره زندان ، موسوی قوام مدیر عامل ستاد دیه و حجه الاسلام پورمحمدی در محل دادگستری رفسنجان برگزار گردید
در این جلسه حجه الاسلام پورمحمدی بیان داشت : در سال جاری با برگزاری جشن گلریزان و کمک و همیاری خوب خیرین رفسنجان شاهد آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در شهرستان رفسنجان هستیم.
سید حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در این جلسه بیان داشت ستاد دیه استان تمام تلاش خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر بکار گرفته و انشالله با همکاری وهمیاری مسئولین و خیرین بتوان به آزادی هرچه بیشتر مددجویان کمک نمائیم.
سلحشور رئیس اداره زندان رفسنجان بیان داشت :زندان رفسنجان با پیگیری پرونده مددجویان و برگزاری جلسات مستمر با شاکات محترم ، با همکاری دستگاه قضا و ستاد دیه و دعوت از خیرین و همیاری کلیه دوستان امسال به خواست پروردگار متعال شاهد آزادی مددجویان در بخش جرائم غیر عمد و مالی بودیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*