اخبار کوتاه

برگزاری دوره های آموزش مهارتهای اساسی زندگی در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مرکزی کرمان،در راستای اجرای دقیق برنامه های ستاد پیشگیری و کاهش آسیب و رفتارهای پر خطر ،به همت واحد روانشناسی یک دوره کلاس های آموزش مهارت های اساسی زندگی در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی کرمان  با حضور پور شور مددجویان در حال  برگزاری است.

سلیمانی مدیر زندان در حاشیه برگزاری این کلاس ها  گفت: با توجه به ضرورت آموزش مهارت های اساسی زندگی و نقش آن در زندگی انسان ، با همکاری روانشناسان واحد بهداشت و روان ، یک دوره کلاس آموزشی با شرکت ۶۰ نفر از مدجویان اندرزگاه نسوان در حال برگزاری است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر آموزش مددجویان در زمینه های مختلف هدف از برگزاری کلاسهای آموزشی را اصلاح و هدایت، افزایش آگاهی و شناخت مددجویان درباره مسائل فرهنگی و اجتماعی، نحوه برخورد درست و اصولی با پیشامدهای بوجود آمده بیان نمود و تصریح کرد: ما انسانها در گام نخست نباید ارتباط خود را با خداوند قطع کنیم و قطعاً خداوند در تمام مشکلات یاری رسان ما خواهد بود.

شایان ذکر است در پایان دوره آموزشی به افرادی که نمره قبولی را کسب نمایند گواهی پایان دوره صادر می گردد که از امتیاز آن  جهت اعزام به مرخصی و رای بازی استفاده نمایند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*