در یک سال گذشته به برکت برنامه های قرآنی بیش از ۴۰ مورد رضایت اولیای دم در زندان مرکزی صورت گرفته است

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان: مراسم شبی در محضر قرآن با هدف انس بیشتر مددجویان با کتاب وحی با حضور قاریان بین المللی قدیری،نصیری و حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل، روشان مدیر زندان،افضلی رئیس اداره فرهنگی زندان ،کارکنان فرهنگی و جمع كثيري از مددجویان در سالن اجتماعات زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

این محفل قرآنی با تلاوت مجلسی محسن سلطانی آغاز گردید.
در ادامه حجت الا سلام نیک نام به تشریح برنامه های قرآنی در زندانهای استان و زندان مرکزی و تاثیر پزیری مددجویان از این برنامه ها پرداخت.

وی در ادامه به تشریح آیات قرانی و روایاتی از کلام حق برای تغییر در سبک زندگی انسانها و ارامش روحی و روانی، انس با کتاب وحی پرداخت.

در بخش دیگری از این برنامه قاری بین المللی علی اصغر قدیری و محمد جواد نصیری حافظ کل قران مجید به تلاوت مجلسی پرداختند.

در ادامه این برنامه روشان مدیر زندان ضمن خیرمقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از واحد فرهنگی گفت:قرآن تکمیل‌کننده سایر کتاب‌های آسمانی است و احکام و دستورات آن نسبت به سایر ادیان کامل‌ترین است و تمسک به آن را راه نجات بشریت از ضلالت‌ها برشمرد.

وی در ادامه به گوشه ای از فعالیت های قرانی که در یک سال گذشته در زندان برگزار شده است پرداخت و بیان نمود: بیش از ۴۰ نفر از مددجویانی که حکم آنها قصاص نفس بوده است به برکت قران و حضور در این برنامه ها منتهی به رضایت خانواده شاکی شده است.

در پایان فخرالدینی از مداحان به نام  شهر کاشان به مناسبت ایام شهادت امام حسن عسکری (ع) به مدیحه سرایی پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*