اخبار کوتاه

دیدار رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور و فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور با سربازان وظیفه زندانهای کرمان

 به گزارش روابط عمومی زندانهای کرمان ، سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی (سرباز) ستاد کل نیروهای مسلح کشور و سردار محسن ایزد خواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور از وضعیت خدمتی سربازان وظیفه زندانهای استان کرمان بازدید کردند.

سردار کمالی در دیدار با سربازان وظیفه زندانهای کرمان  بیان داشت: با توجه شرایط سخت و حساس زندان و دشواری خدمت در آن، نگاه ویژه‌ای به سربازان وظیفه در زندانها داریم و یکی از اهداف اصلی ما در این بازدیدها حل مشکلات و اعلام حمایت از این عزیزان است.

سردار کمالی با اشاره به رشادت ها و دلاوری های سربازان وظیفه در مقابله با دشمنان این نظام مقدس،خواستار توجه ویژه مسئولین به سربازان و مسائل مربوط به آنان شد.

سردار کمالی بیان داشت: نقش موثر سربازان وظیفه در تأمین امنیت جامعه انکار ناپذیر است و تکریم، حفظ شان و منزلت آنها از الزامات است.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور در ادامه برای سنگربانان اصلاح و تربیت و بخصوص سربازان وظیفه زندانها آرزوی موفیقت و بهروزی داشت.

سردار کمالی در جلسه ای با مسئولین زندانهای کرمان اذعان داشت: یکی دیگر از اهداف این بازدیدها بررسی نقش مسئولین و فرماندهان در مدیریت و نحوه ارتباط با سربازان است.

 وی بکارگیری بهینه و متناسب از سربازان و استفاده از توان و استعداد آنان را مورد تأکید قرار داد و مدیریت صحیح و هدفمند را در این زمینه اثربخش معرفی کرد.

وی به بومی سازی سربازان وظیفه نیز اشاره ای داشت و پرداختن به اوقات فراغت آنها را از اهم مسائلی دانست که بایستی با برنامه ریزی کارشناسانه به صورت پویا دنبال شود

وی افزود: ایجاد شادی ، نشاط ، تقویت انگیزه خدمتی و عملکرد مطلوب در نهایت پیشرفت اهداف مجموعه را به دنبال دارد و می بایست این مهم در سطح زندانهای کشور به دلیل حساسیت و شرایط خاص آنها، مورد توجه بیشتری واقع گردد.

سردار محسن ایزد خواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور در این بازدید بیان داشت: لازمه اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندانها تأمین امنیت است که یگانهای حفاظت و سربازان وظیفه عهده دار این مسئولین حساس و مهم هستند. ایزدخواه پیماه گفت: سربازی تمرین درس صبر، استقامت، شهامت و پایداری است و سربازان با درک صحیح ارزش این دوران، به خوبی از آن استفاده کرده و در راه خدمت به کشور و جلب رضای خداوند متعال تلاش می‌کنند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندان های کشور افزود: سرباز فرزند ملت، خادم میهن اسلامی و ضامن امنیت و اقتدار آن است، لذا باید بدرستی از این جایگاه صیانت کند و انجام درست خدمت، راه صیانت از مقام رفیع سربازی است.

 وی به نقش موثر سربازان وظیفه در چرخه اصلاح و تربیت اشاره کرد و حل مشکلات آنها را یکی از دغدغه های اصلی مسئولین دانست.

رمضان امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان ضمن تقدیر از حضور سردار کمالی و سردار ایزدخواه پیما، به شرح اقدامات تأمینی و تربیتی و فعالیت های زندانبانی اسلامی پرداخت و گفت: سربازان وظیفه در زندانها دست یارای زندانبانان در تأمین امنیت هستند

وی افزود: هر چند سربازان برای پایان دوران خدمت خود روزشماری می کنند ولی باید این را بدانند که این دوران زیربنای یک عمر زندگی برای آنان خواهد بود

امیری  اظهار داشت: سربازان زندانهای استان در بدو ورود آموزش داده می شوند و شرایط خاص خدمتی آنها تشریح می گردد.

 وی افزود: کلاس های توجیهی و کارگاه های آموزشی در کنار فعالیت های متنوع فرهنگی، تربیتی، قرآنی، ورزشی و … باعث شده است انگیزه خدمتی آنها تقویت گردد و با شرایط مناسب روحی روانی انجام وظیفه نمایند.

 در خاتمه  با حضور رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح کشور ،فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور  و مدیر کل زندانهای استان از  ۵ نفر از سربازان نمونه یگان حفاظت زندانهای استان کرمان با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*