اخبار کوتاه

در هفته نیروی انتظامی صورت گرفت : رسیدگی به مشکلات کارکنان وظیفه و مددجویان زندان بم با حضور مدیرکل زندانهای استان کرمان

به منظور بررسی وضعیت  زندان بم و همزمان با هفته نیروی انتظامی ، رمضان امیری مدیر کل زندانهای استان به همراه پرویز سلیمانی معاون سلامت ، اصلاح وتربیت ، علیرضا عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت و اطلاعات و مصطفی شیخ شعاعی رئیس اداره مالی و پشتیبانی  اداره کل زندانهای استان از تمامی بخشهای زندان  بم بازدید بعمل آوردند  و در جمع مددجویان و کارکنان قرار گرفتند .

 به گزارش روابط عمومی اداره زندان بم ؛ مدیر کل زندانهای استان کرمان در این بازدید  در جمع کارکنان وظیفه قرار گرفت و ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی  و قدر دانی از زحمات آنان به مشکلات آنان رسیدگی کرد و با حضور در تمامی اندرزگاه های زندان با مددجویان دیدار چهره به چهره داشت .

وی در جمع زندانیان  نیز بیان نمود :آیین عزاداری سیدالشهداء در شهر بم الگو است ،الگو بودن مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورا حسینی افتخار بزرگی برای مردم بم است ، زنجیر زنی با شکوه مردم بم بسیار پرمعناست چرا که طی سالها گذشته همیشه شاهد تصویر زلزله بم و مشکلات مردم این شهرستان بود ه ایم اما در چند سال اخیر درایام ماه محرم شاهد جلوه با عظمتی از عزاداری سالار شهیدان با یک تصویر بسیار پرمعنا بودیم معنایی به بزرگی زندگی و تحقق این شعار که بم زنده است و ما باید از زندگی امام حسین (ع)  که نمونه بارزی از مبلغان با شهامت پیماه های الهی است که در گفتار و کردار روحیه قوی  دارد و عظمت نفس خود را نشان داد الگو برداری کنیم .

امیری در ادامه از زندانیان خواستار شد که از شرایطی که در آن قرار گرفته اند بهترین استفاده را نمایند و وقت خود را به بطالت نگذارند و از امکانات موجود در راستای تقویت نفس و حرفه آموزی و کارآموزی بصورت بهینه بهره مند شوند.

 مقام عالی زندانهای استان گفت: ما تمام تلاش خود را در کمک به بهبود شرایط و مهیا نمودن زمینه اصلاح و تربیت زندانیان انجام می دهیم.

وی در پایان این بازدید در جمع کارکنان زندان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس و کلیه کارکنان زندان بیان کرد : رسیدن به اهداف سازمان  زندانها میسر نخواهد بود مگر با همت و همکاری و تلاش کلیه کارکنان و هیچ مدیر به تنهایی نمی تواند در پیشرد اهداف خود به نتیجه برسد .

در بازدیدی که از تمامی قسمتهای زندان شامل سالن انتظار واحد ملاقات ، پروژه احداث واحد ملاقات خصوصی  بازدید  بعمل آمد سلطانی دادیار اجرای احکام زندان  نیز حضور داشت.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*