اخبار کوتاه

در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر: قبور مطهر شهدای کرمان عطرافشانی و گلباران شد

در هفتمین روز ازایام الله دهه مبارک فجر، مدیر کل،معاونین،جمعی از روسای ستادی ، کارکنان و پرسنل وظیفه زندانهای استان کرمان،  با حضور در گلزار شهدای کرمان ضمن غبارروبی ،عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدای والامقام به مقام شامخ آن عزیزان ادای احترام کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان،در این مراسم مدیر کل زندانهای استان کرمان ضمن گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی گفت:کارکنان این اداره کل همچون گذشته سعی دارند تا با حضوری پرشور این ایام فرخنده را گرامی بدارند.
رمضان امیری با اشاره به حضور کارکنان و سربازان وظیفه در گلزار شهدا گفت:تجدید میثاق با آرمان های شهدای والا مقام ،امام راحل و ادامه دادن راه آن بزرگواران از مهمترین اهداف این حضور مبارک است

شایان ذکر است  به همت اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل مراسم زیارت حضرت زهرا (س) نیز ، توسط موسوی قوام مدیر  نمایندگی ستاد دیه استان و از مداحان اهل بیت (ع) با حضور مدیر کل زندانها و کارکنان در سالن بیت العباس  گلزار شهدای کرمان برگزار گرید . .
گفتنی است پرسنل اداره کل ، زندان مرکزی ،بازداشتگاه موقت و کانون اصلاح و تربیت، مرکز مراقبت و ستاد دیه نیز در این مراسم حضور داشتند.


نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*