اخبار کوتاه

در زندان مرکزی صورت گرفت: تجلیل ازکارکنان ایثارگر و خانواده معظم شهدا

طی مراسمی همزمان با ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا ، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از سوی مدیر کل زندانها و مدیر زندان مرکزی، از کارکنان ایثارگر زندان مرکزی، مرکز مراقبت، کانون اصلاح و تربیت، بازداشتگاه موقت و اداره کل زندانهای استان کرمان در محل سالن کنفرانس زندان مرکزی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی؛در این آئین که با حضور امیری مدیر کل ، سلیمانی و امانی معاونین اداره کل ،میرشکاری مسئول و مشاور امور ایثارگران اداره کل و روشان مدیر زندان مرکزی برگزار گردید،
غلامرضا روشان ضمن تبریک ۲۲ اسفند ماه روزبزرگداشت شهدا ،اسفندماه را ماه شهدا دانست و افزود: ۱۳درصد شهدا در این ماه به مقام شامخ شهادت نائل آمده اند.
وی با بیان اینکه در آستانه سال نو و در ماه شهدا قرار گرفته ایم گفت: باید گذشت، ایثار و کنارگذاشتن کدورت ها را سرلوحه کار خویش قرار دهیم و با این ویژگی ها به پیشواز بهار برویم.
امیری مدیر کل زندانهای استان نیز ضمن تبریک روزبزرگداشت شهدا ،رشادت ها و از خود گذشتگی های ایثارگران و شهدا و خانواده های آنان را رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست .
مدیر کل زندانهای استان؛ تلاش در رفع مشکلات معیشتی ایثارگران ،جانبازان ، و خانواده معظم شهدا و جانبازان را از اولویت های کاری خود برشمرد و از حضور کارکنان در برپایی این مراسم تقدیر نمود.
وی با تاکید بر مقام شهدا گفت: ما نباید راه، روش و مسیر شهدا را فراموش کنیم و باید بزرگی، معرفت، شجاعت، سخاوت و دیانت شهدا را به نسل بعد و مخاطبان انتقال دهیم.
در ادامه حجت الاسلام رزاقپور نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار در خصوص رشادتها ایثارگران و مقام شامخ شهیدان سخن گفت و مهدی پور رئیس بسیج جامعه حقوق دانان استان و مداح اهل بیت نیز به روایت گری پرداخت.

در ادامه این مراسم روشان مدیر زندان مرکزی به نمایندگی از کارکنان ایثار گر و  خانواده شهدا با اهدای هدیه ای به مدیر کل زندانهای استان از زحمات و توجه  ایشان به خانواده ایثار گران تقدیر به عمل  آمد.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایایی از تمامی ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان شاغل در اداره کل زندانهای استان تجلیل شد .نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*