اخبار کوتاه

در اولین شب مراسم عزاداری در زندان: بر حضور هیئت های مذهبی در بین مددجویان تاکید شد

به مناسبت رحلت جانسوز نبی اکرم حضرت محمد(ص) وشهادت سلاله پاکش امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا مراسمی در باشگاه ورزشی تربیت اداره کل زندان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان،رمضان امیری، مدیر کل زندان های استان کرمان در ابتدای این مراسم معنوی از تمام برگزارکنندگان این مراسم تشکر کرد و گفت : برگزاری چنین مراسمی در ایجاد و تقویت روحیه معنوی مدد جویان و خانواده هایشان موثر است.

 وی افزود: هدف از برگزاری چنین برنامه هایی ایجاد رابطه قلبی کارکنان  و مددجویان با ائمه معصومین است.

وی با تاکید بر انجام واجبات الهی و اهمیت به نماز ، قرآن و اهل بیت (ع)  خطاب به مددجویان تصریح کرد:  به باورهای دینی و مذهبی اعتقاد داشته باشید و برای خود مایه خیر و برکت و سعادت بدانید.

امیری گفت : استفاده از ظرفیت های دینی و مذهبی و برگزاری چنین مراسم های معنوی درکاهش آسیبهای اجتماعی زندان و خانواده مددجویان موثر می باشد.

امیری برگزاری چنین مراسمی را منشا خیر و برکت در زندگی برشمرد و گفت: مراسم عزاداری اهل بیت (ع) بازتاب بسیار وسیع و معنوی در زندگی بشریت خواهد داشت و به تبع آن نیز در ایجاد روحیه معنوی وامید در بین زندانیان و خانواده های آنان موثر خواهد بود.

مدیر کل زندان های استان کرمان یاد آور شد: مراسم عزاداری و سوگواری با حضور خطبا و مداحان برجسته استان و حضور پرشور مردم ، کارکنان ، مددجویان و خانواده های آنان به مدت ۵شب در محل باشگاه ورزشی تربیت برگزار می شود.

گفتنی است این مراسم پرشور و معنوی با حضور مسئولین، کارکنان اداره کل زندان ها و مددجویان و خانواده های آنها برگزار شد که با سخنرانی ومدیحه سرایی ذاکرین اهل بیت(ع) همراه بود

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*