درخشش کارکنان زن ورزشکار اداره کل زندان های کرمان در مسابقات منطقه ۸ کشور

کاروان ورزشی کارکنان زن زندان‌های استان کرمان در جشنواره فرهنگی ورزشی منطقه ۸ کشوری که به میزبانی استان یزد برگزار شد موفق یک عنوان قهرمانی و چهار عنوان نائب قهرمانی و یک عنوان سومی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان کرمان؛ نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان کرمان در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات ، ضمن تقدیر و تشکراز میزبانی خوب مدیر کل و کارکنان زندانهای استان کرمان از کارکنان زن زندانهای استان کرمان حائز رتبه شده اند قدردانی نمود .

دبیر شورای فرهنگی و تربیتی منطقه ۸ کشور اظهار داشت : ورزش باعث ایجاد شادابی و نشاط میشود و با توجه به اینکه شغل زندانبانی با استرس همراه است برگزاری اینگونه مسابقات از اهمیت بسیار ویژه ای برای کارکنان برخوردار است.

نیکنام بیان داشت : مسابقات ورزشی کارکنان زندان‌های منطقه ۸ کشوری به میزبانی استان یزد در رشته‌های ورزشی والیبال، تنیس روی میز، دارت و آمادگی جسمانی با حضور شرکت کنندگانی از استان‌های یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان به مدت دو روز برگزار شد که کاروان ورزشی کارکنان زن زندان‌های استان کرمان در این دوره از مسابقات در رشته تنیس روی میز حائز رتبه برتر و کسب عنوان قهرمانی شدند و در رشته آمادگی جسمانی : رده سنی ۳۵-۲۵ سال ، ۴۵-۳۵ سال و ۴۵ سال به بالا سه عنوان نائب قهرمانی به دست آوردند . در رشته دارت یک مقام سومی و در رشته والیبال تیم کرمان مقام دوم را کسب نمود .

شایان ذکر است اسامی ورزشکارانی که در رشته های انفرادی مسابقات ورزشی کارکنان زن زندانهای منطقه هشت کشور موفق به کسب رتبه شدند به شرح ذیل می باشد :
*تنیس روی میز:
خانم زهرا حیدریان( مقام اول )

*آمادگی جسمانی:
رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال:
خانم نعیمه شجاعی ( مقام دوم)
رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال:
خانم رویا مهدوی ( مقام دوم )
رده سنی ۴۵ به بالا:
خانم مریم آموزگار ( مقام دوم )

*دارت:
خانم افسانه محمدی خواه ( مقام سوم )

در مجموع تیمی یزد قهرمان و استان کرمان به نائب قهرمانی دست یافت .

در پایان این مراسم با حضور ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندانهای استان یزد ، نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای کرمان ، دیگر مسئولین و  کلیه ی کارکنان از مقام آوران این دوره از مسابقات با اهدای لوح یادبود و هدایایی تجلیل به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*