دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور: راه اندازی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ساماندهی معتادین مواد مخدر در۴ استان کشور

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور: ظرف دوماه آینده در چهار استان کشور مشابه اردوگاه کارورزی کرمان برای ساماندهی معتادین متجاهر راه اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان، سردار مومني در بازديد از اردوگاه  حرفه آموزی و کاردرمانی اداره کل زندانها در منطقه كبوترخان رفسنجان گفت: اولويت اول ستاد مبارزه با موادمخدر، ساماندهي معتادين متجاهر است كه اين ستاد با ايجاد ظرفيت ها و با همكاري اداره زندان ها نسبت به ساماندهي اين معتادين اقدام مي كند.

وي افزود: اين اردوگاه در جنوب شرق كشور بسيار حايز اهميت است كه با آماده سازي نهايي هم محكومين ماده ٤٢ موادمخدر و هم محكومين ماده ١٦ در اين مكان نگه داري شوند.
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در صورت توافق تا پايان امسال فاز اول اردوگاه با ظرفيت ١٥٠٠نفر آماده مي شود.

در این دیدار، امیری مدیرکل زندانهای استان هم گفت: ساخت این مرکز در سال۷۹ برای اسکان و آموزش ده هزار زندانی موادمخدر آغاز شده و در سال۸۳ اعتبارات استانی به این طرح اختصاص یافت.
امیری گفت: برای فاز اول این مرکز که شامل آسایشگاه، آشپزخانه، بهداری و نیرو برای نگهداری ۱۵۰۰زندانی است، ۱۲میلیارد تومان اعتبار نیاز است که اگر تامین شود ظرف سه ماه می توانیم پذیرش داشته باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*