اخبار کوتاه

حضور ۱۱۱ نفر از کارکنان زندانهای استان کرمان در مرحله مقدماتی کشوری مسابقات قران کریم قوه قضائیه

نیک نام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانها با اعلام این خبر گفت :  در مرحله مقدماتی کشوری هفتمین دوره مسابقات قران کریم ویژه کارکنان قوه قضائیه ، ۱۱۱ نفر از کارکنان زندانهای استان کرمان  در دو بخش شفاهی و کتبی حضور داشتند  که از این تعداد ۹۳ نفر در بخش کتبی و ۱۸ نفر در بخش شفاهی با هم به رقابت  پرداختند .

حجت الاسلام و المسلمین عباس اسدی معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمان نیز در این خصوص اظهار داشت:۲۴۵ نفر از راه یافتگان به مرحله مقدماتی کشوری در دو بخش کتبی و شفاهی به رقابت با یکدیگر پرداختند و پذیرفته گان به مرحله نهایی کشوری راه خواهند یافت.

این مقام قضائی خاطرنشان ساخت:در بخش اول این آزمون ،تعداد ۲۰۵نفر از شرکت کنندگان در دو رشته حفظ موضوعی و مفاهیم قرآن به صورت همزمان با سراسر کشور ودر استان با محوریت ۷حوزه قضائی به رقابت با یکدیگر پرداختند .

حجت الاسلام اسدی بیان کرد:در بخش دوم این آزمون تعداد ۴۰ نفر از متسابقین در رشته های شفاهی حفظ،قرائت ،ترتیل و اذان با یکدیگر رقابت کردند.

معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمان در پایان اعلام کرد:اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی کشوری متعاقبا از طریق سامانه فهام قوه قضائیه اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*