اخبار کوتاه

حضور قضات و کارکنان حوزه قضایی شهربابک در زندان شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ آقامحمدی رییس دادگستری، شهسواری دادستان ، بلاغی بازپرس، طبخی دادیار شعبه ۲ ، خالقی دادیار شعبه۱ و تعدادی از پرسنل حوزه قضایی شهربابک از زندان شهرستان بازدید و با مددجویان دیدار کردند.

آقامحمدی رییس دادگستری شهربابک در جمع مددجویان؛ هدف دستگاه قضا و اداره زندان شهرستان را بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه دانست و گفت: به درون خود رجوع کنید و در عقب افتادگی از زندگی بیندیشید.

وی افزود: در زندان شهربابک امکانات رفاهی خوبی برای مددجویان مهیا است و تمام تشویقات بر اساس قانون برای آنها در نظر گرفته می شود.

شهسواری دادستان شهربابک در ادامه گفت: انسان باید درون گرا بوده و مسئولیت کارهای خود را بپذیرد و اگر افراد در زندگی به خود احترام بگذارد قطعا به دیگران احترام گذاشته و از تجاوز به حقوق آنها خودداری می کند.

وی افزود: همه شما باید برای بعد از پایان دوره حبس برنامه داشته و برای خود یک کسب و کار حلال ایجاد کنید.

تویسرکانی رییس اداره زندان شهربابک در حاشیه این بازدید حضور مسئولین قضایی در زندان و بین مددجویان را بسیار مهم دانست و گفت: حضور مسئولین قضایی در زندان ها به نحو چشم گیری در کاهش اطاله دادرسی و رعایت حقوق شهروندی مددجویان موثر است ومسئولین زندانها باید با برقراری ارتباط مستمر و اثر بخش با مرجع قضایی در این خصوص تلاش نمایند.

گفتنی است در پایان مددجویان به صورت جداگانه و چهره به چهره با مقامات قضایی مربوطه دیدار و سوالات قضایی پرونده خود را پاسخ شنیدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*