اخبار کوتاه

حضور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان در مراسم عزاداری روز تاسوعای حسینی در زندان منوجان

نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان در روز تاسوعای در جمع عزاداران حسینی زندان منوجان حضور یافت. 

به گزارش روابط عمومی زندان منوجان ،نیکنام پس از بازدید از کلیه اماکن مختلف زندان در جمع مددجویان حضور یافت و از نزدیک با روند اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی زندان آشنا شد.


وی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم الحرام و شهادت سالارشهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش ، گفت: فرهنگ عاشورا برای همیشه در تاریخ زنده ، پویا و جاری است و همه وظیفه داریم از آن صیانت کنیم.


وی ادامه داد: عزاداری های مربوط به سیدالشهدا (ع) و یاران آن حضرت تنها به مجالس عزاداری محدود نمی شود، بلکه عزاداری محرم به بخشی از فرهنگ مردم ایران و حتی کشورهای مختلف تبدیل شده است.


دهقان رئیس زندان ضمن خیر مقدم و عرض تسلیت،با اعلام این مطلب که آشنایی با اندیشه های امام حسین (ع) راهگشای مشکلات جامعه است گفت:در دهه اول محرم برنامه ریزی های بسیار خوبی در حوزه فرهنگی و تربیتی جهت معرفی اندیشه های امام حسین (ع) انجام شده است من جمله با دعوت از روحانیون و هیئت های مذهبی شهرستان ماهیت قیام امام حسین (ع) برای مخاطبین اعم از کارکنان،سربازان وظیفه و مددجویان تبیین شد .


در پایان رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان کرمان از دارالقرآن و فضاهای فرهنگی بازدید وازتلاش و زحمات رئیس زندان و کارکنان خدوم زندان تقدیر و تشکر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*