اخبار کوتاه

جلسه پرسش و پاسخ مدیر زندان مرکزی با مددجویان اندرزگاه شماره ۴ (جدید)

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:جهت مرتفع شدن مسائل و مشکلات فعالیت های  فرهنگی ، روشان مدیر زندان به همراه سعیدی مسئول فرهنگی اندرزگاه در جمع مددجویان در نمازخانه اندرزگاه شماره ۴  زندان مرکزی کرمان حضور یافتند .

روشان مدیر زندان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین فرهنگی  بیان داشت: جلسه عرض حضوری با هدف کاهش آسیب های پر خطر در زندان و بررسی مشکلات و مسائل مددجویان  و گفتگوی چهره به چهره با مددجویان ،ایجاد رابطه صمیمانه  فی ما بین مسئولین زندان و مددجویان برگزار می گردد .

وی  افزود : تمام تلاش این مجموعه بر این است تا بتواند گامی موثر در جهت گسترش فعالیت های فرهنگی در اندرزگاه ها  در چهار چوب قوانین بردارد.

روشان ضمن تاکید  کمبود فضای فیزیکی فرهنگی جهت برگزاری کلاس های آموزشی و فرهنگی برای تمام مددجویان گفت: وظیفه مهم و اصلی ما  اصلاح و تربیت مددجویان است که یکی از مهترین ابزار فعالیت های فرهنگی می باشد که با برنامه ریزی مناسب باید بستر برگزاری کلاس های فرهنگی در داخل اندرزگاه ها را فراهم نماییم.

در ادامه مددجویان و مسئول فرهنگی اندرزگاه  به بیان مشکلات و پیشنهاد های خود در خصوص اندرزگاه پرداختند و مدیر زندان دستورات لازم را در خصوص رفع آنها صادر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*