اخبار کوتاه

جلسه پرسش وپاسخ مدیرکل با کارکنان زندانهای استان کرمان

مدیرکل زندانهای استان کرمان ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول به استماع اظهارات کارکنان و پاسخگویی به سوالات و درخواست های آنها به صورت جداگانه پرداخت .
وی طی سخنانی به آسیب های مختلف حوزه کاری زندانبانی نیز اشاره ای داشت و گفت: شناسایی نقاظ ضعف و تقویت نقاط قوت می تواند بستر رشد مجموعه و اهداف سازمانی را در بر داشته باشد ..
امیری تصریح کرد: استفاده از توانمندی و توان فکری کارکنان در دستور کار است و هم اندیشی و همفکری در امورات سرلوحه امور باید قرار گیرد.
مدیر کل زندانهای کرمان عنوان کرد: با مدیریت صحیح زمان و تقویت فرهنگ عمیق دینی و معنوی و همچنین بهره مندی از پتانسیل و امکانات موجود و تقویت روحیه خدمتی عوامل باعث ایجاد انگیزه کاری و تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهد کرد.

وی همچنین در ادامه گفت بدون شک جسم و روان از هم جدا نیستند که بخوانیم تک تک مورد بررسی قرار دهیم بلکه به هم وابسته اند و اگر برای هر قسمت مشکلی پیش آید روی قسمت دیگر هم تأثیر می گذارد.

وی افزود ورزش عاملی است که می تواند جلوی بسیاری از بیماری های روحی و جسمی را بگیرد با تحرک و فعالیت بدنی جسمی سالم و روحی شاد خواهیم داشت و مشکلات روزمره نیز کمتر می تواند بر جسم و روان ما مستولی گردد.

امیری مدیرکل زندانهای استان کرمان گفت ما معتقدیم که ورزش به عنوان پدیده ای اجتماعی برای دوام جامعه لازم است چراکه با تغذیه بهداشت جسمی و روحی شادابی خانواده ها و اجتماع را در پیش خواهیم داشت.

مدیر کل زندانها ی استان در خاتمه سخنانش خواستار همدلی و همکاری کلیه کارکنان به منظور اعتلای اهداف سازمانی و پیشبرد اقدامات تأمینی و تربیتی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*