اخبار کوتاه

جلسه هم اندیشی گرامیداشت برنامه های دهه اول محرم در زندان مرکزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:برگزاری جلسه هم اندیشی در راستای برنامه ریزی جهت برنامه های دهه اول ماه مبارک محرم با حضور حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی اداره کل،عامری معاون اصلاح و تربیت زندان مرکزی،حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی زندان ،خالقی مسئول حفاظت و اطلاعات زندان، یزدانی مسئول بازرسی  زندان،خراسانی مدیر داخلی ،مسئولین اندرزگاه،پرسنل فرهنگی و کارکنان واحد های دیگر در سالن کنفرانس زندان مرکزی کرمان برگزار گردید.

ابتدا این مراسم حجت اسلام انجم شعاع به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی پرداخت و گفت:مراسم سیاه پوش کردن زندان  با حضور رئیس اندرزگاه ها و مسئولین اتاق ها در جهت توسعه بیشتر برنامه های فرهنگی در  قبل از ایام محرم می باشد.

در ادامه حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی اداره کل زندان های استان  ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام محرم گفت:امیدوارم در این ایام حزن و اندوه به خود بیاییم بهره کافی از عزاداری ها ببریم.

وی در ادامه عنوان کرد:فلسفه قیام عاشورا در جهت امر به معرف و نهی از منکر می باشد که در جامعه امر به معروف و نهی از منکر نباشد در  ان جامعه هیچ انسانی آزاد نیست و امنیت ندارد.

وی در پایان سخنان خود افزود:در زندان ها هم میتوان این ایام را شاید بهتر از بیرون زنده نگه داشت و به کارکنان  تذکر داد از این فرصت های پیش آمده بهره ببرید و قلب و روح خود را حسینی کنید شیطان در شما نفوذ نکند .

در بخش دیگر از این جلسه عامری معاون اصلاح و تربیت زندان  با اشاره به سختی کار فرهنگی از مسئولین خواست نسبت به رفع کمبودها و ابزار کار ، که لازمه کار فرهنگی است مساعدت نمایند تا بتوان در مسیر فعالیت های فرهنگی و رونق دادن بیشتر فعالیت ها  فرهنگی در ایام محرم ، قدم های موثر تری برداریم .

در پایان هریک از اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص هرچه با شکوه تر برگزار شدن مراسمات عزاداری دهه اول محرم  پرداختند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*