اخبار کوتاه

جشن نسیم مهر در شهربابک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ جشن نسیم مهر با حضور مسئولین ارشد شهربابک و خیرین شهرستان در جهت حمایت از خانواده مددجویان نیازمند برگزار شد.


حجت الاسلام انصاری امام جمعه شهربابک در این مراسم گفت: پدر در خانواده نقش بزرگی دارد و خانواده ای که از وجود این نعمت محروم است خسارات زیادی در کمین خود دارد.


وی افزود: تکریم و حمایت از خانواده زندانیان وظیفه همه ما است و باید در راستای کمک به این قشر تمام همت خود را به کار ببندیم.


آقامحمدی رئیس دادگستری و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهربابک در ادامه گفت: انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهربابک عملکرد بسیار خوبی دارد و در طول سال کمک های متفاوتی به صورت کارت هدیه و یا بسته غذایی به خانواده زندانیان می کند.


وی افزود: چشم خانواده زندانیان به دستان ما است و انشاالله با کمک هایی که صورت می گیرد فرزند زندانی جلوی دوستان خود سر به زیر نخواهد بود.


قائینی فرماندار شهربابک گفت: شما انتخاب شده اید تا به همنوعان خود کمک کنید و بهترین راه کمک، هزینه مال در راه خدا و برای خدا است.


وی افزود: باید همه با هم کمک کنیم تا گره ای از مشکلات زندانی و خانواده آنها باز کنیم. لذا از این فرصتی که داریم بهره ببریم.


در این مراسم مدواری مدیرعامل انجمن به ارائه گزارشی از نحوه کمک های انجمن به خانواده زندانیان پرداخت و در پایان خیرین تعهداتی را در خصوص کمک به خانواده زندانیان طی فرم مربوطه اعلام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*