اخبار کوتاه

جشنواره ورزشی کارکنان مرد زندان‌های استان کرمان در شهربابک آغاز شد

 جشنواره فرهنگی ورزشی شهربابک با حضور نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی و کریم قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل زندانهای استان کرمان ، رئیس ، کارکنان و سایر مسئولین در شهربابک آغاز به کار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛سلیمانی رییس اداره زندان شهربابک در آیین افتتاحیه این مسابقات ضمن خیر مقدم به مسئولین و ورزشکاران،اظهار داشت:جشنواره ورزشی کارکنان مرد زندان‌های استان کرمان به میزبانی زندان شهربابک به مدت دو روز دراین شهرستان برگزار می‌شود.

 وی مسابقات ورزشی را در بارور شدن استعدادهای ورزشی کارکنان و افزایش نشاط و شادی بین کارکنان اثر گذار دانست و گفت: با فراهم نمودن زمینه ورزشی در بین کارکنان می توان به ایجاد فضای دوستانه و صمیمی در میان آنان کمک نمود تا ساعاتی را در فضایی جدا از محیط اداری با یکدیگر سپری کنند و خود را درمیادین ورزشی محک بزنند .

رئیس زندان شهربابک اظهار داشت: توجّه به شادابی و سلامتی کارکنان همواره یک ضرورت محسوب شده و می تواند به عنوان یک ابزارمهم برای تحقّق اهداف  پیش روی سازمان زندانها مؤثر واقع شود .

حجت الاسلام نیکنام رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان کرمان در ادامه با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت جسم و روح افراد ؛ گفت: انجام ورزش و فعالیت بدنی ارتباط مستقیمی با سلامتی دارد و آرامش کامل فکری ،جسمی و روانی با ورزش تحقق می یابد و امری مهم برای کارکنان زندانها محسوب می گردد.

وی افزود: لایه زیرین هر شهرستان زندان است و ايجاد زمينه بازگشت شرافتمندانه و عزتمندانه مددجويان به زندگي فردي و اجتماعي يكي از تاثيرات مهم فعاليت هاي فرهنگي، هنري، ورزشي و قرآني در زندان ها است و برای اینکه بتوانیم به قشر آسیب دیده زندانیان کمک نمائیم باید زندانبانان روحیه شاد داشته باشند.

  نیک نام گفت : فعالیت‌های ورزشی در مناسبت‌های خاص و اجرای مسابقات به صورت گروهی و انفرادی در بین کارکنان، ضمن ایجاد انگیزه و روحیه مناسب، آن ها را در شرایط جسمی و روحی بهتری قرار می‌دهد

وی افزود : این دوره از مسابقات ۱۵۰ نفر ورزشکار از۱۳ تیم از زندانهای سراسراستان کرمان در دو رشته فوتسال و تنیس روی میز به مدت ۳ روز به رقابت خواهند پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*