اخبار کوتاه

جشنواره ورزشی کارکنان زن زندانهای استان کرمان آغاز شد

آیین افتتاح جشنواره ورزشی کارکنان زن زندان‌های استان کرمان با حضور  140 نفر از کارکنان زندانهای سراسر استان در سالن ورزشی کانون اصلاح و تربیت کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان :در این مراسم ، مجید عرب نژاد رئیس کانون اصلاح و تربیت کرمان ، ضمن خیر مقدم به بانوان زندانهای استان و  با اشاره به اهمیت ورزش در تعادل روحی‌، روانی افراد گفت: کارکنان ادارات قضایی استان با توجه به شغل دشوار و طاقت‌فرسای خود نیاز به حفظ تعادل روحی و انگیزه مضاعف جهت خدمت خالصانه در محل کار خود دارند.

وی بیان داشت: فعالیت‌های ورزشی در مناسبت‌های خاص و اجرای مسابقات به صورت گروهی و انفرادی در بین کارکنان، ضمن ایجاد انگیزه و روحیه مناسب، آن ها را در شرایط جسمی و روحی بهتری قرار می‌دهد.

 عرب نژاد افزود  : جشنواره ورزشی کارکنان زن زندان‌های استان کرمان به میزبانی کانون اصلاح و تربیت  برگزار می شود .

 در ادامه کریم قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل زندانها نیز گفت : این جشنواره در راستاي اجرایی نمودن برنامه هاي مدون فرهنگي و تربيتي سازمان زندانها درسال جاري و با هدف ارتقای آمادگي جسماني و نيز ايجاد نشاط و شادابي در بين كاركنان زن برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره ورزشی کارکنان زن زندان‌های استان کرمان در چهار رشته دارت ، دو ، آمادگی جسمانی و مچ اندازی  برگزار می شود ،  تصریح کرد: این مسابقات با حضور ۱۴۰ ورزشکار از اداره کل زندان‌ها و بازداشتگاه موقت استان کرمان، کانون اصلاح و تربیت، زندان‌های مرکزی جیرفت، کهنوج، منوجان، رفسنجان، بم، شهربابک، بافت، سیرجان و زرند برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است دراین  مراسم ، بتول نامجو مسئول امور بانوان اداره کل زندانها نیز حضور داشت .

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*