اخبار کوتاه

جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان کرمان به کار خود پایان داد

جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان مرد زندانهای استان با حضور مدیر کل زندانهای استان کرمان ،جمعی از روسای زندان ها و ستادی اداره کل زندان ها که به میزبانی اداره زندان بم برگزار شد بعد از سه روز به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان ، جشنواره مسابقات فرهنگی ورزشی کارکنان مرد زندان های استان درسه رشته والیبال ، دارت و تیراندازی به مدت سه روز با حضور ۱۴۵ ورزشکار در قالب ۱۳ تیم ( اداره کل ، زندان مرکزی ، کانون ، زرند ، کهنوج ، بـم، رفسنجان ،بافت ، منوجان ، ،شهربابک، بازداشتگاه،سیرجان ، جیرفت) به میزبانی زندان بم در مجموعه ورزشی فجر این شهرستان برگزار شد.

درآیین اختتامیه جشنواره مسابقات ورزشی، مدیر کل زندانهای استان کرمان گفت : ورزش یکی از مقوله هائی است که هم به سلامت جسم و هم به سلامت روح و کارکنان کمک می کند که باید ورزش را در اولویت های کاری خود قرار دهند .

وی از تیم های شرکت کننده و زحمات بی شائبه رئیس و کارکنان زندان بم به خاطر میزبانی این دوره از مسابقات تقدیر و تشکرکرد و افزود : خوشبختانه هم کیفیت و هم کمیت مسابقات بسیار مطلوب بود .

رمضان امیری در ادامه این آیین هدف از برگزاری این مسابقات را تقویت روحیه خدمتی کارکنان زندانهای استان کرمان دانست.

در ادامه حجه الاسلام جرجندی از روحانیون زندان بم، ضمن خیر مقدم به میهمانان به ارائه گزارشی از نحوه برگزاری مسابقات پرداخت.

کریم قاسمی مسئول ورزش اداره کل زندانهای نیز به ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری مسابقات و معرفی نفرات برتر پرداخت .

وی افزود : در رشته والیبال تیم های اداره کل ،زندان جیرفت و مرکزی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تیر اندازی آقایان حسین دانشی از کانون اصلاح و تربیت مقام اول،رمضان امیری از اداره کل مقام دوم و محمد عبدلی نژاد از بنیاد تعاون مقام سوم را کسب کردند.

در رشته دارت ، آقایان یاسر امیر تیموری از زندان مرکزی مقام اول ،احمد سهرابی از زندان زرند مقام دوم ،امین رضا افشاری از زندان جیرفت مقام سوم را کسب کردند.

گفتنی است تیم اداره کل زندانهای استان سیستان و بلوچستان  به عنوان میهمان ویژه در این مسابقات حضور داشت.

در پایان به تیم ها و نفرات برتر هدایائی به رسم یادبود اهدا گردید.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*