اخبار کوتاه

رئیس جدید اداره زندان رفسنجان معرفی شد

طی مراسمی با حضور مدیر کل زندانها ، مسئولین رفسنجان، و جمعی از مسئولین اداره کل روح الله سلهشور به عنوان رئیس جدید اداره زندان این شهرستان معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان ، رئیس جدید زندان رفسنجان معرفی شد

در این مراسم امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان گفت :   تجربه و تخصص در حوزه مدیران زندانبان استان را اندوخته ای مهم برای خدمت صادقانه دانست و گفت : آنچه را در طی دوران خدمتم در اداره کل زندانهای استان دیدم  همدلی و همراهی تمام مجموعه به معنای واقعی بود که هر چه بخواهم مراتب تقدیر خود را تقدیم آنان کنم باز هم کم است .
امیری پویائی و شادابی در زندانهای استان را ماحصل نقش پررنگ و بسزای مدیران دلسوز دانست و ادامه داد همین امر باعث شده که از کمترین مشکلات و بروز حوادث در زندانهای استان برخوردار باشیم

وی زندان رفسنجان  را از زندانهای خوب استان توصیف و از همکاری مسئولین شهرستان با این مجموعه تقدیر و خواستار همکاری مسئولین برای پیشبرد اهداف زندانبانی اسلامی در شهرستان گردید

امیری افزود: گره گشایی از کار خلق از مهمترین وظیفه مسئولین است که خوشبختانه این مسئله در مجموعه زندانهای استان همیشه مورد عنایت همکاران ما بوده است.

در آیینی با مدیر کل زندانها  و فرماندار رفسنجان  و جمعی از مسئولین شهرستان، روح الله سلهشور  بعنوان رئیس جدید اداره زندان رفسنجان معرفی و از زحمات محسنی سرپرست زندان رفسنجان تقدیر  شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*