اخبار کوتاه

توزیع بسته های حمایتی و سبد غذایی در بین خانواده زندانیان شهربابک

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس ۳۳ بسته حمایتی بین خانواده زندانیان شهربابک با همیاری انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان توزیع و این اقدام خیرخواهانه به صورت نمادین با حضور سلیمانی سرپرست اداره زندان، آقامحمدی رییس دادگستری،شهسواری دادستان و مدواری مدیرعامل انجمن شهربابک به ۳ خانواده زندانی اهدا شد.

سلیمانی سرپرست اداره زندان شهربابک در این رابطه گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید وبه منظور حمایت از دانش آموزانی که سرپرست آنان در زندان بسر می برد  بسته حمایت لوازم التحریر شامل کیف، دفتر،مداد،کلاسور، خودکار، جا مدادی توزیع و به ۳۷ نفر از مددجویان بن نقدی ۱۰۰۰۰۰۰ریالی و سبد غذایی به ارزش ۲۰۰۰۰۰۰ ریال با کمک انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اعطا شد.

وی افزود: ارتقاء سطح فرهنگ ودانش خانواده زندانیان با حمایت مالی امکان پذیر است وخانواده زندانیان بیشتر از هر قشری نیاز به مساعدت دارند.

سرپرست اداره زندان شهربابک همچنین از توزیع همزمان بن خرید لوازم التحریر ۱۰۰۰۰۰۰ ریالی در بین ۳۸ خانواده مددجویان زندان شهربابک با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*