اخبار کوتاه

تقدیر از سربازان نمونه یگان حفاظت بازداشتگاه موقت کرمان

به مناسبت آغازهفته نیروی انتظامی از شش ۶ سرباز نمونه و ساعی یگان حفاظت  بازداشتگاه موقت تقدیر بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه موقت ، در راستای خدمات صادقانه سربازان ساعی در یگان حفاظت و همزمان با هفته نیروی انتظامی ،مراسم  تقدیر و تشکر از شش سرباز وظیفه ساعی و به منظور تشویق و ترغیب آنان در جهت حسن انجام وظایف محوله طی مراسمی با حضور رییس بازداشتگاه ،فرمانده یگان ،مسئول حفاظت و نماینده بازرسی در محل نماز خانه بازداشتگاه موقت برگزار گردید.

ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی  بر اهمیت و فعالیت های یگان حفاظت در برقراری نظم و امنیت مجموعه اشاره کرد و تصریح نمود : از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نکنید و در کلیه کارها رضایت خداوند را جلب نمایید.

در ادامه ستوان یکم سید یاسر حسینی فرمانده یگان بازداشتگاه نیز ضمن تقدیر و تشکر از سربازان ساعی گفت : این مراسم با هدف شناسایی افراد واجد شرایط و تقدیرازعملکرد مثبت آنان در طول خدمت و تمامی زمینه ها برگزار شده است .

در این مراسم از پرسنل وظیفه به نام های مهدی امینه ، محسن عسکرزاده ، محمد رضا عباسپور، پوریا کوهستانی ، فرزاد سعید ، مهدی محمدی و ستوانیکم سید یاسر حسینی فرمانده یگان حفاظت  با اهدای لوح یاد بود تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*