اخبار کوتاه

تقدیر معاون آمار وفن آروی اطلاعات دادگستری کرمان از مدیر کل زندانها

در راستای  تعامل وهمکاری اداره کل زندانهای استان با مجموعه دادگستری و معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری ،حمید خالقی معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری کرمان به همراه رضا محمدی کارشناس آمار و فن آوری این معاونت از خدمات و حمایت های امیری مدیر کل زندانها با اهداء لوح تجلیل به عمل آوردند .
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان : خالقی ضمن تقدیر از مدیر کل زندانها و همکارانشان گفت : در سال گذشته ضمن راه اندازی سیستم مکاتبات الکترونیکی با مراجع قضایی کلیه نامه ها به صورت الکترونیک ارسال و دریافت می شد که تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های پستی و … داشته است.

معاون آمار وفن آوری اطلاعات داگستری کرمان افزود : اداره کل زندانها تعامل بسیار خوبی در راه اندازی و اجرای ویدئو کنفرانس داشته اند که این امر باعث شده است که در اعزام و بدرقه زندانیان به استان نیز کاهش هزینه و خطرات جاده ای را داشته باشیم که قابل تقدیر است .

وی بیان داشت : اجرای جلسات دادرسی برخی زندانیان به صورت اعزام الکترونیکی ( ویدئو کنفرانس ) باعث گردیده که هم در هزینه ها صرفه جوئی شود و هم در زمانی که مسئولین اعزام و بدرقه صرف می نمودند .
در پایان حمید خالقی با اهدای لوح تقدیر از خدمات امیری مدیر کل زندانها تجلیل نمود .

متن لوح بدین شرح می باشد :
جناب آقای امیری
مدیر محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان
با سلام و احترام
با سپاس خداوند متعال و تبریک اعیاد شعبانیه ضمن آرزوی توفیقات روز افزودن در انجام وظایف محوله و منویات قانونگذار و سیاست های ابلاغی از ناحیه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در برنامه های مصوب قوه قضائیه ، بدینوسیله از جنابعالی به جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف و برنامه های معاونت آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان و همکاری صمیمانه آن برادر ارجمند و همکاران گرانقدرتان در برگزاری جلسات ویدئوکنفرانس و مکاتبات الکترونیکی در سطح استان تقدیر و تشکر به عمل می آید .
حمید خالقی
معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان کرمان

شایان ذکر است در این جلسه از امید طالبی زاده رئیس گروه فن آوری ارتباطات و اطلاعات و مجید شیخ شعاعی کارشناس فن آوری و اطلاعات اداره کل زندانها نیز با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*