تقدیر استاندار و رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان از مدیر کل زندانهای کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کرمان ، با اهدای لوحی از سوی محمد جواد فدائی استاندار و رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان از رمضان امیری مدیرکل زندانهای کرمان در راستای احیاء و اشاعه نماز در زندانها در هفتمین اجلاس استانی نماز تجلیل به عمل آمد . متن این لوح تقدیر به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمان رحیم
در هر محیطی برجستگان و بزرگان آن بر دیگران پیشقدم شده و عملا اعتنا به نماز را به دیگران بیاموزند . (رهبر فهیم و فرزانه انقلاب)
تقدیر نامه
اداره کل محترم زندانهای استان کرمان
خادم عرصه نماز برادر ارجمند جناب آقای رمضان امیری
صلوات و تهیات الهی بر سلسله پاک پیامبران و امامان پیشگامان هدایت و سعادت بشربویژه خاتم انبیاء محمد مصطفی و سید اوصیاء علی مرتضی و مادر همه ی خوبیها فاطمه زهرا و آخرین حجت خدا حضرت بقیه الله ( صلوات الله علیهم اجمعین)
با سلام و احترام
چنانچه می دانید نماز سیرعارفانه است از خود تا خدا از خاک تا افلاک از فرود هواهای نفسانی تا فراز از مقامات معنوی از ظلمت غفلت و غرور تا نور معنویت و حضور .
اینک به پاس زحمات و خدمات مدیر محترم ، خادمین و فعالین نماز آن دستگاه در احیاء و اشاعه ی عبادت انسان ساز نماز و کسب رتبه تقدیر در بین ادارت استان در سال ۹۷ ، از تلاش جمعی شما عزیزان تقدیر نموده توفیق روز افزونتان ر توام با اخلاص و استقامت از خالق خوبیها خواهانم .
محمد جواد فدایی
استاندار و رئیس شورای اقامه نماز استان کرمان

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*