اخبار کوتاه

تشکیل جلسه شورای صیانت از کارکنان زندانهای استان کرمان

در راستای دستورالعمل ابلاغی ازسوی  سازمان زندانها به منظور تشکیل شورای استانی صیانت از کارکنان زندانها، اداره کل زندانهای استان کرمان  اقدام به فعال کردن دبیرخانه ستاد نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان  ، اولین جلسه شورای صیانت از کارکنان زندانهای استان کرمان با حضور مدیر کل ،معاونین ،روسای ادارات حفاظت واطلاعات ،بازرسی ،فرهنگی ، امورکارکنان ومالی وپشتیبانی اداره کل تشکیل شد .

امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان در این جلسه که تهامی مدیر کل زندانهای استان قم نیز به عنوان میهمان حضور داشتند، ضمن ابراز خرسندی از ابلاغ این دستورالعمل از سوی سازمان گفت: نیروی انسانی مهمترین سرمایه هر سازمان است و تلاش ما بر این است که در فرصت های مختلف به مشکلات کارکنان زندانها رسیدگی کنیم

مدیر کل زندانها با تاکید بر اینکه کارکنان مهمترین سرمایه هر سازمانی هستند که باید به درستی و به خوبی سازماندهی و مدیریت شوند، عنوان داشت: تلاش می کنیم که مشکلات و دغدغه های کارکنان را در حد توان و ضوابط موجود حل و فصل کنیم تا جایی که آنان فارغ از هر هم و غمی در فکر خدمت به قشر آسیب دیده جامعه  باشند.

امیری با قدردانی از معاونین وروسای ادارات ستادی اداره کل در راستای توجه به پرسنل اظهار داشت: باور ما بر این است که حشر و نشر با پرسنل و شنیدن مشکلات و درخواست آنان می‌تواند بسیار مفید فایده قرار بگیرد و نتایج مطلوبی را در پی داشته باشد.

وی افزود: رسیدگی به مشکلات و مسایل کارکنان را وظیفه خود می دانیم و بر انجام این مهم مصمم هستیم وبراین باوریم قوانین ومقررات پشتیبان ما هستند وصیانت میکنند از همه ما واز حیثت ما ومجموعه ای که در آن کار می کنیم .

امیری صیانت از کارکنان را در دو بخش مالی واخلاقی خلاصه کرد وگفت : ما مسئولین وظیفه  داریم در کنار توجه به مشکلات مالی پرسنل وتلاش در جهت رفع آنها ،در بخش اخلاقی نیز از پرسنلمان صیانت کنیم وفضای اداریمان را از آسیب های اخلاقی مصون نماییم .

وی اظهار داشت : در حوزه مسائل مذهبی واخلاقی گامهای خوبی در سال جاری برداشته شده واز اساتید اخلاق وروانشناسان مطرح کشوری واستانی برای مصون سازی پرسنل وارتقاء سطح آگاهیشان بهره برده ایم اما این کافی نیست وباید این جلسات تداوم داشته باشد تا بعضی مسائل ملکه ذهن شود وبه فراموشی سپرده نشود.

مدیر کل زندانها در باب رفاهیات پرسنل نیز گفت : با تعامل با دادگستری برنامه ریزی خوبی  صورت گرفته تا پرسنل از امکانات وفضاهای تفریحی وورزشی مجموعه دستگاههای زیر مجموعه قوه قضائیه در استان  استفاده نمایند

امیری در پایان از روسای ادارات خواست تادر جهت ایجاد  روحیه نشاط وشادابی  در بین پرسنل از هیچ تلاشی دریغ نکنند وبا اجرای برنامه های شاد وفرح ، اردوهای سیاحتی وزیارتی و… به هم نوعان وهمکاران خودشان بیشتر خدمت کنند

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه امانی معاون اداری ومالی زندانهای استان با قرائت دستورالعمل تشکیل شورا صیانت از کارکنان  ،اهداف آن را تشریح نمود واعضا به بیان دیدگاههای خود در جهت اجرایی شدن مصوبات  این شورا پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*