اخبار کوتاه

تسریع در حل مشکلات مددجویان محکومین جرائم غیرعمد و مالی بازداشتگاه موقت با حضور مدیر نمایندگی ستاد دیه استان

در راستای سیاست های عالی سازمان زندان ها ، سید حجت الله موسوی قوام مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان از بازداشتگاه موقت بازدید و در محل نمازخانه اندرزگاه محکومین جرائم غیر عمد و مالی به عرض حضوری با آنان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه موقت : در این بازدید ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل ستاد دیه استان گفت : حضور مسئولین ستاد دیه در بازداشتگاه موقت موجب تسریع در حل مشکلات متهمین شده و باعث دلگرمی بیشتر درمیان مددجویان و در نتیجه بروز کاهش جمعیت کیفری خواهد شد.

وی در ادامه گزارشی از آمار مددجویان نحوه ی ورود ومیزان ماندگاری،تفکیک متهمان،نحوه ی آموزش وفعالیت های فرهنگی و ورزشی ،برنامه های هفتگی برای مددجویان و اقدامات قضایی مسئولین بازداشتگاه ارائه داد . 


مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در معیت ولی اختیار آبادی رئیس بازداشتگاه موقت در فضای صمیمی و دوستانه در نمازخانه اندرزگاه بازداشتگاه  حضور یافتند و به صورت چهره به چهره با مددجویان جرایم غیر عمد و مالی دیدار و مشکلات قضایی آنان را پاسخ دادند.


در ادامه مدیرنمایندگی ستاد دیه در جمع مددجویان ضمن تبریک سال جدید ، مطالبی را در خصوص نحوه استفاده مددجویان از کمک های ستاد دیه بیان نمود.


در خاتمه  موسوی قوام  به جهت اقدامات و فعالیتهای  صورت گرفته در  جهت اخذ رضایت شکات در محل بازداشتگاه از زحمات رییس و کارکنان بازداشتگاه قدردانی نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*