اخبار کوتاه

تجلیل ازمدیر و روسای برتر زندانهای استان کرمان

در راستای اهداف سازمانی و بالا بردن توانمندی و جلوگیری از انحرافات و رفع نواقص همراه با ارائه راه حل مناسب به زندانهای استان اداره ارزیابی عملکرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل زندانهای استان طی بازرسی های به عمل آمده در ماه های پایانی سال ، کلیه زندانهای استان را مورد بررسی قرار داد و ۵ زندان برتر استان معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کرمان در حاشیه دومین نشست هم اندیشی مدیران عامل انجمن حمایت از زندانیان ، مدیران و روسای زندانها و مسئولین اداره کل زندانهای استان از مدیران و روسای برتر زندانهای استان تجلیل به عمل آمد .
در این مراسم رمضان امیری با اهدای لوح تقدیر در گروه اول از روسای زندان بم و کرمان ، گروه دوم از زندان شهربابک و زرند و در گروه سوم از بازداشتگاه موقت تجلیل نمود .
مدیرکل زندانهای استان با بیان اینکه با همه کمبودهایی که با آن مواجه بودیم ، مدیران و رسای زندانها توانسته اند خدمات ارزنده ای به زندانیان و خانواده هایشان ارائه دهد که قابل تقدیر می باشد .
مقام عالی زندانهای استان افزود : اگر در سال گذشته توانسته باشیم دست یک خانواده زندانی را گرفته و به آنها کمک رسانده باشیم،کاری صورت پذیرفته است وباید خداوند متعال را شاکر باشیم که توفیق خدمتگزاری را به ما داده است و باید گام های بلندتر و مصمم تری در جهت اهداف سازمانی برداریم .
وی از تمام مدیران و روسای زندانهای استان تقدیر و تشکر نمود واز آنها خواست که در سال جدید با انرژی و توان بالاتری وارد عمل شوند و خدمت خالصانه ای را ارائه نمایند و امیدواریم که در سال جدید در حوزه اشتغال شاهد اقدامات جدیدی از سوی مدیران زندانها باشیم.

در ادامه مصطفایی رییس اداره ارزیابی عمکلرد ، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل زندانها نیز در خصوص نحوه انتخاب و ارزیابی عملکرد ادارات زندانهای استان توضیحاتی را ارائه و از همکاری  زندانهای استان که در پیشبرد اهداف سازمانی قدم های مثمرثمری را داشته اند تقدیر و تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*