اخبار کوتاه

تجلیل از فعالان عرصه سواد آموزی زندان مرکزی کرمان

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان:به مناسبت هفته سواد آموزی و در راستای تحقق اهداف نهضت سواد آموزی و ریشه کن کردن بی سوادی، از فعالان عرصه سواد آموزی (مسئولین،کارشناسان و مربیان)با حضور ضیاءالدینی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش ،امیری پاک رئیس ناحیه یک آموزش و پرورش،سلیمانی معاون سلامت،اصلاح و تربیت اداره کل،نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل،روشان مدیر زندان،برشان معاون زندان،حجت الاسلام انجم شعاع رئیس اداره فرهنگی زندان،کارشناسان نهضت سواد آموزی،مربیان و جمع پرشور مددجویان در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی تجلیل به عمل آمد.

ابتدای این مراسم حجت الاسلام نیک نام ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارشی از فعالیت های سواد آموزی در زندان پرداخت و گفت:علم مقدمه برای اثبات حق هست.

وی در ادامه ضمن تاکید بر آیات قرآن کریم و تقدیر و تشکر از فعالان عرصه سواد آموزی بیان داشت:ترس از خداوند محصول داشتن علم و آگاهی هست.

روشان مدیر زندان در حاشیه این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از اداره سواد آموزی اظهار داشت: ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه می تواند نقش بسزایی در افزایش آگاهی و توانمندی های شهروندان به ویژه مصون ساختن قشر آسیب دیده و بزهکار در مقابل وسوسه های نفسانی و درک بهتر محیط اطراف ایفا نماید.

ضیاء الدینی معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین زندان و تبریک هفته سوادآموزی گفت: اداره سواد آموزس استان با تمام توان در خدمت علاقه مندان به آموختن سواد در زندان کرمان است و امیدواریم تا ریشه کن شدن بی سوادی در زندان این همکاری ادامه داشنه باشد.

در قسمت پایانی این مراسم مددجویان هنرمند به اجرای برنامه های جذاب و هنری خود پرداختند.

شایان ذکر است از فعالین عرصه سواد آموزی تجلیل به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*