اخبار کوتاه

همزمان با هفته نیروی انتظامی ؛ تجلیل از پرسنل نیروی انتظامی اداره کل زندانهای استان کرمان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبح امروز ، با حضور مدیر کل زندانهای استان ، معاونین و جمعی از  روسای ستادی اداره کل زندانها از سرهنگ اسدی فرمانده یگان حفاظت اداره کل و پرسنل ناجای اداره کل ، باداشتگاه موقت ، کانون اصلاح و تربیت و زندان مرکزی با اهدای شاخه گل تجلیل بعمل آمد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانها ی استان کرمان ؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی از خدمات  فرماندهان و پرسنل  نیروی انتظامی اداره کل زندانهای استان تقدیر شد .

در این مراسم امیری مدیر کل زندانهای استان کرمان با ادای احترام به ساحت شهدای نیروی انتظامی ، از امنیت بعنوان ضرورت یک جامعه اسلامی یاد کرد و گفت : حکومت دینی با توجه به گستره و فعالیت ها و هنجارهای خاص خود نیاز به حافظان امنیت اخلاقی و اجتماعی دارد که در کشور ما بخش عظیم این وظیفه خطیر به عهده نیروهای انتظامی است .

وی کار نیروهای انتظامی را سخت و ماموریت های آنها را متعدد و گستره آن را عظیم برشمرده و افزود : اگر دستگاهها به وظایف خود خوب عمل کنند بخشی از کار نیروی انتظامی و قوة قضائیه کم خواهد شد .

مدیر کل زندانهای استان صعه صدر ، خویشتن داری ، نظم ، ایجاد همگرایی  در نیروها ، مدیریت بحران ، شجاعت ، قدرت تصمیم گیری و مدیریت بر دلها را از شاخصه های یک فرمانده برشمرد و از فرماندهان یگان حفاظت خواست تا بیشتر ازپیش  پای درد دل و صحبتهای سربازان بنشینند .

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*