اخبار کوتاه

برگزاری یادواره شهدا در زندان شهربابک به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهربابک؛ به مناسبت هفته بسیج یادواره شهدا در زندان شهربابک با حضور حجت الاسلام انصاری امام جمعه ، سرهنگ دوم امیری فرمانده سپاه ، سرهنگ دوم ابراهیمی فرمانده بسیج حوزه کارمندان شهربابک، سرهنگ اسدی راوی دفاع مقدس و مددجویان زندان این شهرستان برگزار شد.

سلیمانی رییس اداره زندان شهربابک در ابتدای این مراسم ضمن ارائه آماری از شهدای دوران دفاع مقدس گفت: شهدای دوران دفاع مقدس اکثرا در سن جوانی بودند که قدم در راه دفاع از کشور نهادند.

وی افزود:الحمدالله جوانان امروز با تبعیت از شهدا در مرحله ای هستند که هر زمان و در هر عرصه مورد نیاز به دفاع از مملکت خود خواهند پرداخت و پشتیبان این مملکت هستند.

حجت الاسلام انصاری در ادامه گفت: جمهوری اسلامی ایران در ابتدای جنگ در زمینه تجهیزات نظامی پیشرفت آنچنانی نداشت و جوانان این مرز و بوم که درس گرفته فرهنگ عاشورا بودند از جان خود گذشتند و مانع فروپاشی این انقلاب اسلامی شدند.

وی افزود: شهدا افراد بزرگی بودند و امروز دست گیر انسانها و گره گشا مشکلات هستند.

سرهنگ دوم پاسدار در ادامه این مراسم معنوی گفت: جایگاه شهدا بسیار بالا است به گونه ای که امام علی (ع) با آن عظمت و بزرگی آرزوی شهادت می کرد.

گفتنی است درادامه این مراسم معنوی سرهنگ اسدی به بیان خاطرات دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان ،ایثارگران وشهدا و فاضل از مداحان شهرستان به ذکر مصیبت و نوحه سرایی پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*