اخبار کوتاه

برگزاری کارگاه آموزشی اطفاء حریق در زندان مرکزی کرمان

در راستای تقویت تعاملات فی مابین سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی  ،دوره آموزشی اطفاء حریق و چگونگی استفاده صحیح از خاموش کننده های دستی ویژه کارکنان در محوطه زندان مرکزی برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی کرمان،این دوره با حضور عبدلی نژاد رئیس اداره حفاظت واطلاعات زندانهای استان ، حجت الاسلام نیک نام رئیس اداره فرهنگی اداره کل ،روشان مدیر زندان مرکزی و کارکنان اداره کل ،زندان مرکزی و بازداشتگاه موقت برگزار شد.

در این کارگاه توسط نیروی اعزامی از اداره خدمات ایمنی و آتش نشانی با برگزاری کارگاههای آموزشی جهت پرسنل به صورت عملی و تئوری برگزار شد.

عبدلی نژاد در حاشیه این کارگاه ضمن تشکر از مسئولین زندان مرکزی ،هدف از برگزاری این مانور را منسجم کردن نیروها در مواقع بحرانی و خطر برشمرد و گفت : حادثه هیچ وقت خبر نمی کند و ممکن است یک حریق کوچک فاجعه ای بزرگ را در پی داشته باشد. بنابراین لازم است که به طور مستمر با آموزش نیروها ، آمادگی آنها را در مقابله با آتش سوزی در زندان سنجید.

وی تصریح کرد : این دوره آموزشی شامل چگونگی استفاده از ادوات اطفاء حریق و نحوه صحیح خاموش کردن آتش ، استفاده درست و اصولی از انواع خاموش کننده گاز ، آب و مایع خنک کننده ها برگزار شد.

 شایان ذکر است قبل از اجرای مانور  همزمان با هفته پدافند غیر عامل، کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل ویژه کارکنان نیز برگزار گردید .

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*